2733
2739

خونریزی قطره ای سیاه دارم با یه هفته عقب انداختن 

کسی اینجوری بوده؟؟؟که خونریزی خفیف داشته باشه ولی باردار بوده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بله میشه

ولی در صورت باردار بودن و قطع نشدن خون ریزی حتما پیگیری بشه

تو پیجم در مورد بارداری اطلاعات گذاشتم

دوست داشتید فالو کنید

سلام خانم های عزیز کارشناس مامایی هستم .هرسوالی داشتید در خدمتم .اگر  نبودم داخل این پیج بپرسید @midwife_haddadi
بله میشه ولی در صورت باردار بودن و قطع نشدن خون ریزی حتما پیگیری بشه تو پیجم در مورد بارداری اطلاع ...

سلام‌ ببخشید من وسط سیکل دل‌درد پریود میگیرم ول می‌کنه دوبارم اقدام داشتم دل‌درد پریود وسط سیکل عادیه؟؟چون هیچوقت وسط سیکل دل‌درد نداشتم

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘
سلام عزیزم اون لانه گیزینه  موقع حاملگی کسی پریود نمیشه  اون لانه گزینیه❤

سلام عزیزم میشه جواب پستمو بدی بالاتره؟

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘
2740

من اینطوری بودم حتی تا سه ماه هم لکه بینی داشتم . بی بی چک همه مثبت میشدن هرچی امتحان میکردم ولی رفتم آزمایش منفی شد . آزمایشگاهمو عوض کردم و چندروز صبر کردم دوباره رفتم آز مثبت شد

سلام‌ ببخشید من وسط سیکل دل‌درد پریود میگیرم ول می‌کنه دوبارم اقدام داشتم دل‌درد پریود وسط سیکل عادی ...

وسط سیکل مال تخمک گذاریه طبیعیه

سلام خانم های عزیز کارشناس مامایی هستم .هرسوالی داشتید در خدمتم .اگر  نبودم داخل این پیج بپرسید @midwife_haddadi
من خودم تا اخرین روز پریودیم دلدردم

واقعا؟من اولین باره اینجوری میشم

وسط سیکل مال تخمک گذاریه طبیعیه

ممنون عزیزم 😘 یه سوال دیگه هم داشتم:من اسفند ای وی اف ناموفق داشتم اول فروردین پریودشدم عسل و سیاهدونه خوردم دوباره سی فروردین پریودشدم بعد عسل و سیاهدونه خوردم دوباره که الان وسط سیکل هستم دل‌درد پریود دارم. اینکه اول ماه و آخر ماه پریود شدم خوبه یانه ؟

سردی چیزی نخوردی!! من خودم هروقت چند روز قبل قبل یا تو پریودی ترشیجات و سردی اینا میخورم پدرم در می ...

نه اتفاقا دوماهه فقط گرمی میخورم سردیجات رو تقریبا حذف کردم

2706