2752
2734
عنوان

خواهش می کنم تجربه تون و بگین_ بی بی چک مثبت عجیب!

| مشاهده متن کامل بحث + 1186 بازدید | 103 پست
امروز که حتما دوباره بی بی چک میذارم. الان سرکارم البته. ولی می خواستم برم آزخون دیدم بعضی جاها گفتم اگه زود بری ممکنه جواب نده شک کردم. گفتم دو باره کاری نشه. قاصدک جون سلام. آره 4 تا ال دی. بعد از 12 ساعت 4 تای دیگه!!!
زندگی بافتن یک قالی است - نه همان نقش و نگاری که خودت می‌خواهی - نقشه را اوست که تعیین کرده است - تو در این بین فقط می‌بافی - نقشه را خوب ببین - نکند آخر کار قالی زندگی‌ات را نخرند -

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پس احتمالا برم داروخونه بعد از ظهر.بی بی چک بگیرم و همون جا بذارم. اگه باز مثبت شد میرم آزخون. آخه هنوز 12 روز گذشته یعنی جواب درست میده؟؟؟
زندگی بافتن یک قالی است - نه همان نقش و نگاری که خودت می‌خواهی - نقشه را اوست که تعیین کرده است - تو در این بین فقط می‌بافی - نقشه را خوب ببین - نکند آخر کار قالی زندگی‌ات را نخرند -
این روش استفاده از ال دی هم همون کار قرص اورژانسی رو می کنه قاصدک. حالا من برعکس فکر می کردم به بی بی منفی میشه بیشتر اعتماد کرد، مثبت جای خطا داره..
12 روووووووووووووزززز؟ دختر جان بی بی چک من 2 روزم مونده بود به موعد پری مثبت شد، یک روز مونده به موعد پری هم آزم مثبت شد.... مطمئن باش امروز صد در صد جواب آزمایشت درسته
گلم مارک ب بیچک چی بود؟منم ماه پیش هلاک شدم گذاشتم سه سوته +شد درصورتی خدا شکر حامله نبودم... مارکش از این مارک معتبر نبود چی کشیدمممم تازه من بسیار جلوگیری دقیقاااااااا دارم..
سلاااااام ، رفقای آگاه من تا دیر نشده برای امام زمان کاری کنید....یک سلام ....یک صلوات....  
ضحی جون 12 روز از تاریخ نزدیکی پر خطرم. که فکر می کردم روز پری هست!
2706