2737
2734

لطفا بگید چه علائمی داشتید و چه دکتری رفتید

من از بارداری تا حالا که سه سال میشه یه علائمی دارم و خیلی اذیت میشم . دکتر ها هم میگن جیزی نیست یا آلرژی ه ...

علائمم اینه ؛

مشکل تنفس

تپش قلب 

سنگینی قفسه سینه و گاهی کردن و گوشهام

بیقراری شدید پاها 

طی بارداری کنار پام قرمز بود و الان اون قسمت کمی فرو رفته.

لکه های صورتی روی بدنم در میاد که بعدش یه لکه تیره میشه

سردی ، سنگینی ، بیقراری ، خواب رفتن ، در دست و پای راست

نبض داشتن زیر دنده راست

درد لگن و سیاتیک راست

درد کمر

درد پهلو و استخوان پهلو راست

و مفاصل پای راستم درد دارن و تق تق میکنن چند ساله البته.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم من ۳ ماه اول بارداری آمبولی ریه کردم  یک هفته توccu بیمارستان قلب تهران رجایی بستری بودم 

علائم 

سرفه همراه با نفس تنگی 

تپش قلب 

قبل این علائم 

یکی از پاهام تو همون ماه دوم بارداری ورم کرد اینقدر که شبش خوابم نمیبرد پامو نمیتونستم زمین بزار بعد چند روز خود به خود خوب شد البته دکتر زنانم برام سونو پا نوشت ولی متاسفانه تو سونو لخته خون یا DVTتشخیص ندادن بعد چند روز تو یه حرکت سریع پیاده روی دچار سرفه و نفس تنگی خیلی شدید شدم که چند شب باهام بود  ولی دکتر عادی تشخیص نمیدادن اکثرا میگفتن کرونا هست ولی من تست دادم نبود 

آخرش رفتم پیش خانم دکتر نیلوفر سمیعی درمانگاه بیمارستان قلب ایشون اکو کردن بعدش منو فرستادن سیتی انژیو تو اونجا تشخیص قطعی آمبولی داده شد 

ایشالله برای شما نباشه ولی خانم دکتر خیلی باتجربه و عالی هستن 

شک دارید حتما یه سر بزنید به بیمارستان قلب 

انشالله هیچی نباشه 

عزیزم من ۳ ماه اول بارداری آمبولی ریه کردم  یک هفته توccu بیمارستان قلب تهران رجایی بستری بودم& ...

سلام عزیزم 

من مادرم چندتا لخته خون تو ریه اش دیده شده با سیتی اسکن و درد اولیه شم از کف پاش شروع شده الانم بیمارستان بستریه شما چه دکتری پیشنهاد میدید ؟ و اینکه درمان داره ؟ 

سلام عزیزم  من مادرم چندتا لخته خون تو ریه اش دیده شده با سیتی اسکن و درد اولیه شم از کف پاش ش ...

سلام عزیزم 

من تهران هستم بیمارستان قلب شهید رجایی رفتم 

دکتر خانم سمیعی

2740
عزیزم شما رفتی دکتر؟ منم علائم شما رو دارم . شما خوب شدی؟ دکترا تشخیص چی دادن؟

سلام عزیزم 

من کار خدا بود فهمیدن واقعا همش میگفتن کرونا داری .... بله خدا رو شکر خوب شدم دارو مصرف کردم کل بارداری هم انوکساپارین تزریق کردم... ازم سیتی انژیو گرفتن تشخیص لخته خون تو ریه بود .... ولی باید زودی پیگیری کرد