2733
2734
عنوان

بیاین از افاده ای ترین افراد زندگی تون که میرم رو مختون بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 2784 بازدید | 136 پست
عزیزم واست صلوات فرستادم درست میشه انشااااااااالله 

ممنونتم

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   
دختر همسایمون هر وقت لاستیک ماشینش میپوکه زنگ خونه ی مارو میزنه با کلی عشوه خرکی میگه بیا لاستیک هام ...

🤣🤣🤣🤣

ღ꧁ღ╭⊱ꕥ ﺩﻧﯿﺎﯼ ﻣﻦ ﻫﻤﻪ ﺟﺎﯾﺶ ﺑﺎﺭﺍﻧﯽ ﺳﺖ ﻫﺮ ﭼﻪ ﮐﻤﺘﺮ ﺑﺪﺍﻧﯽ ﮐﻤﺘﺮ ﺧﯿﺲ ﺧﻮﺍﻫﯽ ﺷﺪ ꕥ⊱╮ღ꧂ღ      

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
دختر همسایمون هر وقت لاستیک ماشینش میپوکه زنگ خونه ی مارو میزنه با کلی عشوه خرکی میگه بیا لاستیک هام ...

شما اقایون فقط معطلین ی دختر سلام کنه فوری میگین عشوه امد 🤨

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌

واااا...آخه چه طور به یه دختر میگه؟؟؟چه قدرررر پررو!!!

🌟Life begins at the end of your comfort zone🌟

دوتا از دوستام ترکن ولی از وقتی رفتن تهران ترکی یادشون رفته 😐

در من یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیارا من میکنم زمانی ک از من میپرسند خوبی؟و من باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم: بله امروز خیلی خوبم...                                                   
خوب تو هم نرو

مادرم بهم گیر میده میگه زشته بیا برو کمکش کن

😐😐😐من براش سیسپک های رونالدو بودم ولی اون شکم بهنام بانی رو دوست داشت😐😐😐من براش صاف و صادق بودم ولی اون فر و کاظم دوست داشت😐😐😐😐😐
😐😂😂😂😂😂 خب بهش بگو شاید دوست داره

😐خدانکنه 

😐😐😐من براش سیسپک های رونالدو بودم ولی اون شکم بهنام بانی رو دوست داشت😐😐😐من براش صاف و صادق بودم ولی اون فر و کاظم دوست داشت😐😐😐😐😐

عروس فامیلمون افاده ایترین ادمیه که میشناسم 

۱۶ سالشه 

۵ ماهه عقد کرده 

پدر نداره مادرشم نظافتچیه محترمه ولی .......

همسرش که میشه فامیل ما پسره ۱۹ سالشه دانشجوعه ول معطله بیکاره نه خونه نه ماشین نه هیچی نداره 

از جیب باباش میخوره هرروزم کتککاری و ابروریزی با دختره ...

دختره ولی مارو‌میبینه طوری رفتار میکنه انگار وارث تاج و تخته پادشاهی انگلستانه 

به خاله شوهرش  که دانشجوی دکتریه گفته بود انتر بمن حسودی میکنی شوهر کردم 

2706