2733
2739

امروز متوجه شدم یکی از آشنا هامون بخاطر ۷ میلیون بدهی میخواد بره زندان خییییلی ناراحتم چند سال پیش بخاطر اینکه واسه دخترش جهاز بگیره از یه موسسه ی خیریه وام برداشت نصفشو داد موند ۷ تومانش بنده خدا مریض شد دیگه نتونست کار کنه حتی نتونست اجاره خونه شو بده رفتن شهرستان حالا از اون صندوق زنگ زدن سفته تو گذاشتیم اجرا

چون خدا در قران بارها گفته به هر که بخواهیم بی حساب روزی میدهیم .. و گفته شما را با ثروت و فرزند زیاد آزمایش میکنیم.. روزی دست خداست انشالله اون بنده خدا هم کارشون راه میفته به حق همین ماه مبارک.

هر کی  ابجد‌ برا جفت بودن ستاره برا ازدواج  خواست بیاد پایین تاپیک قبلیم بنویسه مشخصاتشو براش بگیرم 😍برا هرکی گرفتم صلوات بفرسته برام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بعضی وقتاتقصیرخدانیس..توزندگی یه فرصتایی پیش میادکه بعضیااونارومتوجه میشن وازشون به بهترین نحواستفاده می کنن بعضیام نه،فقط غر می زنن..البته اینچیزی که گفتم شامل همه نمیشه

کاربرها یادم نمی مونه نمی دونم قبلا باهاتون خوب بودم یا بد!!

عزیزم 7 تومن که مبلغی نیست چند نفر جمع بشن، نفری یه مقدار بگذارن، بدن، 

یکی هم اطراف ما اینطوری بود، بقیه دادن

راجع به مال و ثروت هم خدا تو آیات 27 تا 29 سوره اسرا گفته که به یکی میدم به یکی نمیدم، صلاح و خیر رو خودم بهتر میدونم

اسی اگر مطمئنی، درخواست دوستی بده، شماره کارت، براش جمع کن، هنوز هم آدم خوب هست

اره عزیزم مطمئنم ولی فامیلای ما آدمای ظالمی هستن دوس دارن یکی گرفتار بشه بهش بخندن خودشون بالاتر باشن خدا شاهده از ظهره انقد دلم گرفته میگم خدا چرا به من انقد ثروت نمیدی که دست بندهاتو بگیرم ولی کسایی که دل کمک کردن ندارن میدی

2738