2737
2739

خودم سالمم همسرمم آزمایش داد سالم بود فقط یکم در صد اسپرم های سالمش کم بود ک دکترم گفت اون تعداد سالمش قابل قبول هستش حتی لتروزول و کلومیفن و آمپول hmg و hcg هم زدم ولی باردار نشدم دیگه هم خودم دارم خسته میشم هم همسرم 🙄🙄🙄

جاریم با ۳۷ سال سن باردار شد ولی من ۳۰ ساله باردار نشدم!!!!

این ماه دیگه ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
گرمیجات بخور.

دختردایی شوهرم انقد گرمیجات خورد زردی گرفت 😑

❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦❤👨‍👩‍👧‍👦قد167😁وزن59🥰😍بعد دوماه ورزش و رژیم از 75ب این وزن رسیدم البته با کمک تاپیک بامداد خمار

منم قرص کلومیفن خوردم امپول هم زدم ولی انگار نه انگار

سه ساله منتظرم

یمی هرشب خواب بچه میبینم بخدا

دارم دیووونه میشم دیگه

خدایا چرا امیدوارمون میکنی بعدش ازمون میگیریش...حتما یه حکمتی هس که ما مادر بشیم...وابسته اون نی نی بشیم...بعدش ازمون بگیره ش....خدایا راضی ام به رضای خودت...خدایا 

خودت رو مقایسه نکن!!!!!انشاالله باردار میشی😊

آرزوهستم ۲۰ سالمه😑این روزا مثل شیشه شدم زود میشکنم ولی بد میبُرَم....😎اگه تو شاخی ب ماچه تو جات رو سرگاوه ن اینجا😏ی مشت لَجَن با من لَجَن....😶اگه غرورم بشکنه با تیکه هاش شاهرگ زندگیتو میزنم....😏نزار سَر ب سَرم من خودم دردسَرم😎باشه شما جلو ما پُشتیم ...ولی بدون مَسیری ک میری گرگاشو ما کُشتیم...😏
میگن تو پری بادکش کنی رحم و تخمدان رو سریع میگیره

ببخشید چطور بادکش ؟

بزرگترین ارزوم اینه که همه عزیزام به ارزوهاشون برسن و من بتونم با خیال راحت برای خودم حتی یک ساعت زندگی کنم .
2706