2733
2739

بچه ها من مدتیه دارم از این محصولات استفاده میکنم و راضیم

خواستم بهتون معرفی کنم شاید کمکتون کرد تو انتخاب و خرید

نوع پوست من مختلط رو ب خشکه

اکثر محصولاتی ک میگیرم سعی میکنم هیدراته باشه

خب

ژل شستشوی صورت=لافارر

میسلار واتر =گارنیه

تونر=موناکا ژایا

آبرسان و مرطوب کننده=نتروژینا

کرم دور چشم=ژاک آندرل

ضدآفتاب=لافارر

ضد جوش=لافارر

کرم دست=لافارر

اسکراب صورت=هیدروبوست نتروژینا

https://s2.uupload.ir/files/img_20210428_143620_osgx.jpg

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مرسی عزیزم

ژل شست و شوی لافارر داشتم ولی از هیدرودرم بیشتر راضی بودم

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
تبلیغه !

اگه تبلیغ بود همشو از یک محصول میگف بنطرم

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2738

من فقط از مواد طبیعی استفاده میکنم 

و هیچکدوم ازین محصولات زل شستشو و میسلار واتر و .... 

قبول ندارم 

و یک دکتر خیلی خوب بهم گفت وقتی تو گوگل سرچ کنی این محصولات برای پوست میاد بیشترشون تبلیغات هستن 

سایتا میان میگن ژل شستشو صورت فلانو و ...

لطفا برای موفقیتم صلواتی بفرستید 🙏خدایاااااا کمکم کن

محصولات لافارر خوبن، مخصوصا ضد آفتابش

نیتروژنا تست حیوانی داره، حتی اگر عالی هم باشه من استفاده نمیکنم

دوست عزیزی که میگی منو ریپلای نکن، خوب کامنت نذار تا کسی ریپلایت نکنه   اینجا بخش"تبادل نظر"یه سایت عمومیه، اون چیزی که شما مینویسی و واکنشی در پی نداره چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی  
محصولات لافارر خوبن، مخصوصا ضد آفتابش نیتروژنا تست حیوانی داره، حتی اگر عالی هم باشه من استفاده نمی ...

واقعا تست حیوانی داره ؟میخواستم بخرم 😪

محصولات لافارر خوبن، مخصوصا ضد آفتابش نیتروژنا تست حیوانی داره، حتی اگر عالی هم باشه من استفاده نمی ...

لافار ضد افتاب بی رنگش عالیه 

کرم پودریو تعریف نشنیدم 

من دوفاز و فیس واشش هم داشتم عالی بوده

2706