2733
2734

تاپیک دست خواهرزادهم هست راهنماییش کنین❤️😁

خیلی حسرت سال هشتم و نهم رو میخورم ک نشد حضوری باشیم و شیطونی کنیم تو مدرسه،حضوری ک بود مدرسه رو ترکونده بودیم با دوستام،احتمال زیاد سال تحصیلی جدید حضوریه،میرم دهم و 16ساله میشم،چ توصیه هایی دارین بگین،نصیحت هم می‌شنوم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط درس بخونه و برای کنکور و دانشگاه هدف داشته باشه دور پسر و فصای مجازیم خط بکشه 

بخند شاد باش💜:) بزار بفهمن قوی تر از دیروزی🙆🏻‍♀️🦄  .............. با قوانین خودت زندگی کن❤🖇 .....در قلب من جاودانه ای🥺❤
2728

منم دلم میسوزه برا امسال که نشد برم حضوری 🤐💔

تیکر بارداری نیست🦋:)                 یک ترنس       همجنس باز نیست !       دوجنسه نیست!   باعث انحراف نمیشه!       نشانه آخرالزمان نیست!                                                                    اون همونقدر برای این وضعیتش حق انتخاب داشت که تو برای مرد یا زن بودنت داشتی:)       

مراقب زمانت برا کنکور باش همون سال دهم شروع کن عقب ننداز ک یهو به خودت میای میبینی دوازدهمی و هیچ کاری نکردی

کار جنون ما به تماشا کشیده است پس تو هم بیا که تماشای ما کنی...🖤
2740

به فکر آینده باشه و همیشه خودشو با آدمای موفق مقایسه کنه نه دوستایی که همش سرگوششون میجنبه 

من که خسته شدم بس اینا رو به دخترم گفتم اونم باید بره دهم

سلام روزگار .. چه میکنی با نامردی مردمان ...من هم ... اگر بگذارند ... دارم خرده های دلم را ... چسب میزنم . راستی این دل ... دل می شود ؟

هیچ وقت فرصت هاتو هدر نده و درس بخون ، دنبال دوست پسر و اینجور مارا اصلا نرو ک زندگیت نابود میشه بچسب سه سال قشنگ درستو بخون بری دانشگاهی ک میخوای ، تو دبیرستان اصلا وارد مسائل حاشیه ای نرو ، فقط با دوستان خوب نشست و برخاست کن ، و شاد باش ، 

موفق باشیی

وقتی دیدمت غرق نگاهت شدم ، وقتی خندیدی عاشقت شدم❤️ برای رسیدن به عشقم و خواسته هام دعا کنید🙏🏻
به فکر آینده باشه و همیشه خودشو با آدمای موفق مقایسه کنه نه دوستایی که همش سرگوششون میجنبه  ...

من چون دارم میبینم بزرگ شدم حس گنگی دارم😑دوس دارم کوچیک بمونم،دنیای کوچیکا خیلی قشنگ و شاده

من چون دارم میبینم بزرگ شدم حس گنگی دارم😑دوس دارم کوچیک بمونم،دنیای کوچیکا خیلی قشنگ و شاده

روزی میرسه که حسرت همین روزاتم داری 

یه جوری زندگی کن که وقتی به گذشتت فکرمیکنی شرمسار نباشی و بگی آرا این کار رو کردم 

سلام روزگار .. چه میکنی با نامردی مردمان ...من هم ... اگر بگذارند ... دارم خرده های دلم را ... چسب میزنم . راستی این دل ... دل می شود ؟

من وقتی وارد دبیرستان شدم قشنگ حس کردم پنح سال پیرتر شدم ده سال تجربم بیشتر شد ، 

درس بخووون فقط ب فکر ایندت باش دختر. بازم میگم درکیر حاشیه ها نشو

وقتی دیدمت غرق نگاهت شدم ، وقتی خندیدی عاشقت شدم❤️ برای رسیدن به عشقم و خواسته هام دعا کنید🙏🏻