2737
2739
عنوان

توروخدا قضاوت نکنید اگه نمیتونید راهنمایی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 349 بازدید | 27 پست

عزیزم کار بدی نکردی یه حس بوجود اومد شما هم سرکوبش کردی این تا قبل ازدواجت هست اما الان کنار شوهرت به اون فکر میکنی خیانت هست از کجا میدونی اون مرد ایده آل شماست باور کتی باهاش بری تو زندگی میفهمی هیچ گهی نبوده 😂😂😂 آواز دهل از دور خوش است طلاق همیشه دو طرف مقصرن اگه یک طرف خیلی خوب و آروم و عاقل باشه طرف مقابل خودبخود درست میشه پس شوهر دوستتون خوذش مشکل داشته 

سال 1400 سال من است سال 1400 سال من است سال 1400 سال من است 🙅‍♂️🙅‍♂️ دوست نی نی سایتی من  بگو سال تو هم هست همین الان چشماتو ببند و یه آرزو خوشگل کن و بگو سال توست وقتی چشماتو باز کردی واسه منم دعا کن به آرامش و آسایش برسم  🙏🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما دیگه مسولیت این زندگی قبول کردی دیگه نمیشه ولش کنی مگه واقعا اشتباهی داشته باشه . 

و اینکه اگه به اون آقا درخواست بدین معلوم نیست قبول کنه یانه .

پس سعی کن خودتو با همسرت سرگرم کنی

2728

چون گفتی دوستت خیانت کرده فکر می کنم اطرافیانت آدم های چندان درستی نیستند.

تو اون اختلاف قبول کردی و ازدواج کردی پس به دلایل ازدواج فکر کن.

اون آدم هم از دور خوبه بری باهاش اختلاف و چیزهای بدشم می بینی

همیشه هم بهت بی اعتماده چون آدمی که زندگی خودشو به خاطر یکی دیگه ول کنه آدم عاقلی نیست و ممکنه بازم ازش سر بزنه.

این شیطونه که میاد سراغت. جلو هوستو بگیر.

برات دعا می کنم.

برای تعجیل در فرج آقا صاحب الزمان صلوات❤
چون گفتی دوستتم خیانت کردم فکر می کنم اطرافیانت آدم های چندان درستی نیستند. تو اون اختلاف قبول کردی ...

میفهمم چی میگی عزیزم  اما درواقع دوست نبود ، همکارم بود که بعد عقد عکساشو بهمون نشون داد... واقعا رفاقتی نبود

میدونم راه درست همینه اما واقعا فکرش دیوونم کرده

سعی نکن فراموشش کنی که اصرار در فراموش کردن ی چیز باعث میشه بیشتر به یادت بیاد.

زندگی روتین خودتو داشته باش کتاب بخون نقاشی کن اگه یادت اومد به خودت انرژی منفی نده که چرا یادم اومد عوضش با گوشی بازی کن یا زنگ بزن به شوهرت که یادت بره 

2738
ای بابا حالا اکه از اول تایپ نکرده بودم همه غر میزدن که چرا از اول تایپ نکردی همه رو ..‌ الانم غر می ...

اگر اون مرد مشکلی نداشت مطمئن باش اون زن هم دنبال کس دیگه ای نمیگشت .نمیگم کار دوستتون درست بوده اما همین الانشم از زندکی خودت نتیجه گیری کن شما همسرتون یکسری مشکلات داره که براتون آزار دهنده س و دارید به خیانت فکر می کنید اون دوستتونم مطمئن باشید تو زندکیش کم و کاستی داشته .بهتره زندگیتونو بکنید چون بعدها دچار خسارت های جبران ناپذیری میشین که روزی هزار بار پشیمون میشید .میگن اوای خوش هزار از دور خوش است هیچ مرد و زنی کامل نیس اون نگاه وسوسه انگیز شماس که اون رو کامل میبینه

چقد حرف حق زدییی😁💕👏

💕💕💕💕💕💕🙏

سال 1400 سال من است سال 1400 سال من است سال 1400 سال من است 🙅‍♂️🙅‍♂️ دوست نی نی سایتی من  بگو سال تو هم هست همین الان چشماتو ببند و یه آرزو خوشگل کن و بگو سال توست وقتی چشماتو باز کردی واسه منم دعا کن به آرامش و آسایش برسم  🙏🙏🙏🙏