2733
2739
نه  هر کس بدنش متفاوت  دختر من باردار هم بود تا ۴ ماهگی بچه هم شیر میداد کلی نسخه نپیچید ...

در کل گفتم بدن زنان ایرانی خیلی ضعیفه چیزی به نام جامعه آماری هست در جامعه ایران الان دختر هایی مثل شما خیلی کم شده برید یکم در مورد جامعه آماری مطالب بخوانید بعد بیاین حمله کنید 🙏

برای همه نمیشه یک نسخه پیچید دختر من تا ماه ۴ حامگی پسر یک و نیم ساله شو شیر داد... هیچ اتفاقی نیفتا ...

شما مثه اینکه اعصاب نداری ها

ی سر به مراکز درمانی و تحقیقات بزنبد متوجه میشم همونجور ک‌دوستمونم گفتن خانومای ایرانی بدنشون فرق داره 

ورزش تغذیه و‌... خیلی موثره 

شما واسه همه یک نسخه نپبچی خیلی بهتره این حرفو به خودت بگو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان شاءالله 

عزیزم نگران نباش من خوب درکت میکنم بچه اولم سه ماهش بود که دومی رو باردارشدم و خیلی اصرار داشتم که حتما شیر خودم رو بدم و تا ماه سوم حاملگی هم شیر خودم رو دادم وبعدش شیر خشک رو کم کم شروع کردم ولی توی اون چندماه خیلی اذیت شدم چون بچه ام شبها نمیخوابید وخیلی اذیت میکرد وواقعا به این نتیجه رسیدم که شاید قدیمیها راست میگن که با حاملگی مادر شیرش تلخ میشه واگه برمیگشتم به عقب زودتر بچه ام رو به شیرخشک عادت میدادم تا هم اون کمتر اذیت بشه هم من.بچه شما خوبی که داره الان شش ماهشه ومیتونی غذای کمکی براش شروع کنی ولی بچه من سه ماهش بود.

درسته دو سال سخت گذشت بهم ولی هیچ وقت پشیمون نشدم چون بچه هام همبازی همن همه جا از کلاس زبان ومهد و... با هم رفتن و هیچ وقت تنها نبودن.

منم بچه هام شیر به شیر هستن،اوایلش عادیه که واسه بچه اولت دلت بسوزه ولی بعد که میبینی چطور باهم همبا ...

الهی.. واقعا یکیشونو دعوا کنی اون یکی به طرفداریش میاد؟😀 چقد شیرین❤ چند سال هست اختلافشون؟؟

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
2728
2738