2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من الان تاپیکاش خوندم واقعنکه😐

اگه اون تاپیک پربازدیدش هست برو ببین چت شوهرش با بقیه زنا بود خیلی پرو بود این عوضی اه😭

مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔
2728
اگه اون تاپیک پربازدیدش هست برو ببین چت شوهرش با بقیه زنا بود خیلی پرو بود این عوضی اه😭

همون تاپیکی ک همون اولش من گفتم این حرف زدنش نرمال نیست؟🙁

دوباره باردارم😐ایندفعه دیگه میمیرم ازبی خوابی 🙄
تعهد وجهه قانونى نداره و تاثيرى هم نداره خيلى و قابل استناد هم نيست بنظرم بجاى تعهد وكالتنامه طلاق ...

اره باید حق طلاقو ازش بگیرم ولی باید با سیاست جلو برم چون خودش میگه تو میخای گولم بزنی 

2740
يه خيانت؟ كار كميه؟ خيانت رو تجربه كرديد؟ هيچوقت بلايى كه خيانت سر روح و روان يك انسان مياره رو ن ...

بله تا کسی سر خودش نیاد نمیتونه درک کن یه زخم عمیقی تو وجوددت که هیچوقتم خوب نمیشه

يه خيانت؟ كار كميه؟ خيانت رو تجربه كرديد؟ هيچوقت بلايى كه خيانت سر روح و روان يك انسان مياره رو ن ...

خیلی معذرت میخام اونوقت نظرتون راجع به این همه خانم های متاهل که با ده تا پسرن چیه..بهشون میگید خیانت بده

عزیزم متاسفم بابت اتفاقی که افتاده میتونی بگی دقیقا جریان چی بوده؟؟ و رابطه همسرت با شما قبل فهمید ...

زناشویمون خوب بود ولی چون باز خیانت کرده بودن من زیاد نمیتونستم بهشون نزدیک بشم اون همیشه میگفت بیا بغلم ولی من خوشم‌نمیومد

2706