2733
2734
من دوران بارداريم هموروييد پیدا کردم که ماه اخر خیلی شدید شد ولی بعد زایمان خوب شدم زايمانمم طبیعی ب ...

سلام شما هنوز به این سایت سر ميزنين ؟ اگر باشین خیلی خوشحال میشم باهاتون راجب این مشکل حرف بزنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من مشهدم دو تا دکتر عوض کردم فک نمیکردم دکتری پیدا بشه سزارین کنه ی دکتر پیدا کردم قبول کرد گفت وقتی ...

سلام عزیزم منم مشهد هستم میشه بگی کدوم دکتر برم که سزارین قبول کنه ؟خیلی ناراحتم عاخه بواسیر هم دارم😔

سلام عزيزم....شما زايمان كردي؟؟؟چيشد بالاخره منم بواسير دارم و تو اين ماه آخر عود كرده طبيعي ميخاس ...

سلام..میگم شما زایمان طبیعی کردی یا سز شدی؟

من همورئید گرفتم تو ماه هشت بارداریم الان خیلی بیشتر شده برا من بیرون زدگی هست بدون درد ..خیلی میترسم بیشتر بشه؟

😘آهای تویی که امضایی منو میخونی هر چی آرزوی خوبه مال تو🥰
سلام..میگم شما زایمان طبیعی کردی یا سز شدی؟ من همورئید گرفتم تو ماه هشت بارداریم الان خیلی بیشتر شد ...

من طبيعي زايمان كردم از خود زايمان راضيم ولي هموروييدم بدتر شد بيرون زدگي ها تبديل به پارگي و خونريزي شد و الانم بعضي وقتا عود ميكنه

من طبيعي زايمان كردم از خود زايمان راضيم ولي هموروييدم بدتر شد بيرون زدگي ها تبديل به پارگي و خونريز ...

وااای چه بد ...نرفتی دکتر ؟که بهت دارو چیزی بده؟کاری نکردی براش؟

منم میخوام زایمانم طبیعی باشه چیکار کنم بنظرت؟

وااای چه بد ...نرفتی دکتر ؟که بهت دارو چیزی بده؟کاری نکردی براش؟ منم میخوام زایمانم طبیعی باشه چیکا ...

چرا رفتم شما هم برو شياف و پماد موثره

اصلا نذار كه يبوس بشي هميشه آلو و خاكشير بخور كه يبوس نشي 

وااای چه بد ...نرفتی دکتر ؟که بهت دارو چیزی بده؟کاری نکردی براش؟ منم میخوام زایمانم طبیعی باشه چیکا ...

سلام عزیزم منم بیرون زدگی دارم ب اندازه یه بند انگشت ولی اذیتم نمیکنه و دوس دارم طبیعی زایمان کنم. هنوزم ب دکترم نگفتم شما ب دکترتون گفتین؟ چی گف بهتون؟ طبیعی اشکالی نداره؟

سلام عزیزم منم بیرون زدگی دارم ب اندازه یه بند انگشت ولی اذیتم نمیکنه و دوس دارم طبیعی زایمان کنم. ه ...

سلام گلم...برا منم مثل شما هست...اذیتم نمیکنه ولی خب یه موقع های  خیلی میخاره..بدمیاد کلا دوست دارم انگار یه چیزی آویزونه بهم نفرتم میشه دستم میخوره بهش....

دکترم گفت مشکلی نداره میتونی طبیعی زایمان کنی..ولی احتمال بیرون زدگی بیشتره

سلام گلم...برا منم مثل شما هست...اذیتم نمیکنه ولی خب یه موقع های  خیلی میخاره..بدمیاد کلا دوست ...

سلام عزیزم. وای چ بد😩. الان اندازه یه بند انگشته بخواد بیشتر بشه دیگه چقد میشه🥴فقط خدا کمکمون کنه

بعداز زایمان با دارو رفع میشه؟ از دکترت نپرسیدی؟ من بعدازظهر نوبت دکتر دارم

سلام عزیزم. وای چ بد😩. الان اندازه یه بند انگشته بخواد بیشتر بشه دیگه چقد میشه🥴فقط خدا کمکمون کنه ...

اره دیگه ..شاید همون نقطه که  الانه زده بیرون تغییری نکنه ولی از کنارش یا دوربرش باز چندتا بزنه همینقدر بیرون...

بهم گفت تو بارداری هیچکاری نمیشه کرد مگر اینکه از اول یبوستت رو کنترل میکردی.

گفت ماه اخر چون بچه به لگن فشار میاره بدتر شده...

دیگه اینکه گفت برا بعضیا بعد زایمان میره برا بعضیا هم نه که با عمل درست میشه 

سلام عزیزم. وای چ بد😩. الان اندازه یه بند انگشته بخواد بیشتر بشه دیگه چقد میشه🥴فقط خدا کمکمون کنه ...

حالا یکی بهم گفت این روش رو امتحان کنم من هنوز امتحان نکردم برات میفرستم شما امتحان کن ببین چطور میشه از یه دکتر طب سنتی بپرسیده گفته تو بارداری ضرر نداره خودش که امتحان کرده بود راضی بود

سه پستون🥴😅 از عطاری بگیرید
اندازه کمتراز یه قاشق بکوبید له شه
به شدت چسبنددده میشه
بعد اون رو بزنید به اون قسمت بیرون زدگی بواسیر
یه باند بذارید روش شب تا صبح بمونه

صبح با آب گرم بشورید بره
تو لگن آب گرم بشینید زودتر میره

من قبلش یه باند رو میزدم تو آب گرم باهاش بدنم رو پاک کردم بعدم که زیر دوش شستم
فقط هرچی که باهاش بکوبید و ظرفش خیلی چسبنده میشه بنظرم ظرف یه بار مصرف باشه که بعدش بیندازید بره

2706