2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا من امشب همش تاپیکای عجیب غریب میبینم؟ 

آیا حق دارم درد یه ساعت الی یه ساعت و بیست دقیقه ای بگیرم؟ 

بعضی وقتا باید سریع خودتو جمع و جور کنی... یکی بزنی تو گوش خودتو بگی به داد خودت برس لعنتی... تو دیگه به دنیا نمیای!!!  
نه بابا دیشب خوردم عالی بود شاید تاریخش دیره عالی بود

نهههه.من رژیم پروتئینم بعد تا حالا کشک مارک دیگه میگرفتم تررررش عای خوشمره.ولی این افففتضاااخه .اونا۱۶ت این ۲۱تومن.دلم میخواد سمیه رو ببینم از نزدیک

نهههه.من رژیم پروتئینم بعد تا حالا کشک مارک دیگه میگرفتم تررررش عای خوشمره.ولی این افففتضاااخه .اونا ...

😐😐😐😐😐

بعضی وقتا باید سریع خودتو جمع و جور کنی... یکی بزنی تو گوش خودتو بگی به داد خودت برس لعنتی... تو دیگه به دنیا نمیای!!!  
چرا من امشب همش تاپیکای عجیب غریب میبینم؟  آیا حق دارم درد یه ساعت الی یه ساعت و بیست دقیقه ای ...

دور از جون😂خب حیفم میاد این عین اب و ارد قاطی کرده باشی همونقدر بی مزه.تجربه میشه ک نخرید

ولی آبلیموش عالیه

کشکم از بس سمیه خرید نمیدونم بقیه مزه چی میده

کامبیز نخرم مزه جورابای کامبیز بده مدیون من باردار نشید😆

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
نهههه.من رژیم پروتئینم بعد تا حالا کشک مارک دیگه میگرفتم تررررش عای خوشمره.ولی این افففتضاااخه .اونا ...

بیا۵تومن تو من بدم بابا

برا ۵ت ادم نکش😎

گفتم غم تو دارم گفتا گمشو کثافت گفتم که مال من شو گفتا با این قیافت؟_گفتم زمهرورزان رسم وفا بیاموز_گفتا وفا رو ول کن چنده حقوق پایه ت؟!_گفتم که پول ندارم اما پر از شعورم گفتا شعور نداری بی پول بی نزاکت _گفتم مگر چه کردم گفتا که خواستگاری _گفتم مگر که جرم است گفتا بی مایه اری!
2706