2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم آی وی اف ربطی به سالمی و اینا نداره چون مراحلش یکیه هزینه ی تعیین جنسیت هم جداس واسه ی بار انتقال حداقل ۱۵ درنظر داشته باش

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2740

هزینه دارو و تزریق هم جدا

کل دست و پت کبود میشه

برای کسی که به طور طبیعی باردار نمیشه خوبه

وگرنه ارزش نداره

یه صلوات برای حاجت هام بفرست☹💌یه حمد خانوادم و مهمون کن💚مرسی خیلی دوستتون دارم

من تا حالا دوبار انتقال دادم شده ۲۰ تومن بدون تعیین جنسیت البته من ده تا جنین داشتم باید شانس بیاری جنین هات زیاد بشن بعد واسه تعیین جنسیت این جنین ها باید ۵ روزه بشن که ممکنه تو این پروسه چند تاشون به ۵ روزگی نرسن و از بین برن بعد اونایی که مونده رو تعیین جنسیت میکنن تازه معلوم نیست چند تاش اون جنسیتی که شما می خواین باشن شاید اصلا نباشه یا یکی باشه یا دو تا یا همش 

بعد دوتاشو انتقال میدن اگه منفی بشه ی بار دیگه باید انتقال بدن که اگه جنین نداشته باشین دوباره باید برین تخمک کشی و از اول این پروسه و هزینه ها رو طی کنین 

بنظر من سمت آی وی اف نرین و هر جنسیتی که خدا داد راضی باشین بعد اگه خواستین حتما برین برین آی یو آی هزینش کمتره

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
هزینه دارو و تزریق هم جدا کل دست و پت کبود میشه برای کسی که به طور طبیعی باردار نمیشه خوبه وگرنه ...

دارو چرا ؟مثلامنکه تخمک سالم زیاد دارم شوهرمم مشکلی نداره 

2706