2733
2734

تقریبا شبیه این عکسه. خودش خوب میشه؟ از یه ماهگی متوجه شدم .همش به سمت دیگه خوابوندمش ولی تغییر نکرد. هر روز غصه میخورم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ببین از اون بالش مخصوصا بگیر بزار سرش هر دفعه به سه سمتی بخوابون

آی بدم میاد لایک میکنید با ذوق میرم ببینم کیه ک جوابمو داده میبینم لایکه دقیقا قیافم این میشه 😐😐😒😒لایکم نکنید از من بیکارتر نیس ک فقط تو نی نی سایتم
2740
از کرونا میترسم

نترس بابا من راجت میبرم وقت میدن بیرون میمونی نوبت خودت میری

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...

منم پسرمو فقط از بغل میخوابوندم بعد این طرفو اون طرف سرش صاف شده بود خودش کم کم درست شد الان عکسشو میذارم ببین چیزی معلوم هست یا نه

زنی از دیار لکستان😍😍😍//شو روژ،همنشین آه سردم//طبیبی نی بنیه مرحم ودردم//طبیب لش بیمارم تونی تو//بیا تا چوی اوسه آزا بگردم//
2706