2733
2739
عنوان

بیاین تیزر قسمت جدید فیلم احضار رو ببینید😱

| مشاهده متن کامل بحث + 439 بازدید | 34 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
براساس واقعیته؟؟ 

آره فیلم های احضار و آنابل که همشون از یه داستان میان بر اساس واقعیته و اتفاق افتاده ولی یه خورده شاخ و برگ هم برای جذابیت به داستان اضافه کردن

رو پیشونیم نوشته(single for ever)😎😂😐
2740
نکن خواهر من من ریدم به شلوار

با سریال احضار که اصن در حد اینا نیست این همه ترس گرفته تو نی نی سایت حالا با دیدن فیلم احضار که بر اساس واقعیته چی کار میکنن😂😂😂

من میترسم   احضار امشب دیدم کامرانی و صداهای که مینو میشنید تو گوشمه

😂😂😂😂این سریال ایرانیه که خیلی مسخرس واقعا شما میترسید از این؟؟؟

شما این کانجورینگ رو ببینید دیگه چیکار میکنید😂

براساس واقعیته؟؟ 

اره کلا فیلم احضار ۱تا ۳ همشون براساس خونواده هایی هستن که براشون این چیزااتفاق افتاده وبراساسش فیلم درست کردن...تواحضار۲ اون خونواده هم پشت صحنه حضورداشتن

گفت هر کسی رو تـوی قبــر خودش میذارن عیسی بـه دیــن خود، موسی بـه دیــن خود به ما چه ربطی داره بقیـه تـو جامعه چیــکار میکنن اما نشنیده بـود از پیامبر اسلام که : یـک فـرد گنهکار، در میـان مردم هماننــد کسی است که با جمعی سوار کشتــی شود و به هنــگامی که در وسط دریــا قرار گیـرد تبــری برداشته به سوراخ کــردن موضعی که در آن نشسته است بپردازد و هرگاه به او اعتـراض کننــد در جواب بگویــد من در سهم خود تصــرف میکنــم ! اگر دیــگران او را از ایــن عمل خطرناک بازندارنــد، طولی نمیکشد که آب دریــا به داخل کشتـی نفوذ کــرده و یکباره همه ساکنان کشتــی را به همراه کشتــی در دریا غرق می کنــد