2733
2739
عنوان

👁(گودی زیر چشم)👁

| مشاهده متن کامل بحث + 583 بازدید | 79 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای من ارثیه نمیدونم چیکار کنم تو فکر فیلرم 🥺

یه راهکار دادن که قرص ویتامینE بزنیم زیر چشمامون شاید جواب بده

میترسم فیلر عوارض داشته باشه یا حرکت کنه یا به جاش چشمام باد یا ورم کنه

همه چی نزن زیر چشمت یه موقع جوش ریز میزنی

اونایی هم که اصلا گودی ندلرن ژنتیکه شمام احتمالا ارثیه ولی فیلر خیلیا راضین برو چند جا معتبر سوال کن

کرم و پچ دور چشمم بیشتر برا چروک و تیرگی سطحی کاربرد داره نه گودی 

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2731
آره  معمولا افرادی که عینک میزنن هم دچار گودی چشم میشن یا ارثی دارن یا بر اثر کم خوابی و سوء ت ...

اها اره منم دارم

خواهم‌ک‌ ب خلوتکده ای ازهمه دور من باشم ومن باشم‌ومن ..
گودی چشمت بخاطر کم خونیته هر سه روز یه دونه قرص اهن بخور بعدشم کرم زینک اکساید بگیر بزن بی تاثیر نیس ...

الان بهتر شدید؟ یعنی گودی کامل داره از بین میره؟

و  برای کرمی که معرفی کردید جوش نمیزنید؟

2738
یعنی گودی داره از بین میره؟ چند تا قرصشو مصرف میکنید برای یک بار؟ چند ساعت میذارید بمونه زیر چشمتو ...

یه قرص برا دوبارم میشه

من شبا اول صورتمو میشورم که چربی اضافش از بین بره

بعد قرصه رو میزنم زیر چشمم میزارم تا صبح بمونه

جوان ز حادثه ای صدسال پیر میشود گاهی......
الان بهتر شدید؟ یعنی گودی کامل داره از بین میره؟ و  برای کرمی که معرفی کردید جوش نمیزنید؟

من خودم یکم احساس میکنم از قبل بهتر شدم البته خواب کافی هم باید داشته باشی کرم زینک اکساید خیلی فایده داره هم برا جوشا و لک های رو صورت هم خوبه من زیر چشمم که میزنم رو صورتمم میزنم خیلی خوبه 

ولی خب بعضیا هم گودی زیر چشم ارثی دارن

یه راهکار دادن که قرص ویتامینE بزنیم زیر چشمامون شاید جواب بده  میترسم فیلر عوارض داشته باشه ی ...

منم بخدا ، ولی انقد رو چهرم تاثیر گذاشته که دارم خل میشم ، مرسی عزیز دل ویتامین ای رو امتحان میکنم

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2706