2737
2739
بنظرم دخترای بغلی و کوچولو ناز ترن 🤪

من بغلی ام ولی کلی لباس هست ک من نمیتونم بپوشم حسرت مانتو بلند دارم

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من میخوام ناز بشم چ کنم؟

حرکاتت باید آرووم و متین باشه

نشستن و بلند شدنت با متانت باشه

آرووم و شمرده صحبت کنی نه با داد و هوار و یا تند تند

حرف بد نزنی و مودبانه رفتار کتی

راه رفتنت باید قشنگ باشه

باید گهگاااهی یه لبخند ملیح روی صورتت باشه، و اینکه به چیز خنده داری ک شنیدی قهقهه نزن

شوخی فیزیکی نکن با کسی توی جمع، مثلا بزنی تو سر کسی یا...

ولی من تو خیابون خانومای با قد متوسط و بغلی زیاد میبینم که مانتو بلند می‌پوشن وقدشون بلند تر وکشیده ...

من لاغرم نمیشه

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️
اگه بخوام از بازیگرا مثال بزنم به نظرم الهام حمیدی خیلییی نازو ملیحه

پلنگ طوره

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم
2740
😄 لنز بزاره پس یام زیاد اب بخوره . این دخترا یا این چشما براق هر کسی جذبشون میشه😟

آخه سفیدی چشمشون هم واقعا سفیده سفیییییده😂

موهبت های الهی ریزی هستن اینا که خدا به بعضی بنده هاش داده🙁مث همیشه شامل من نشده😂😂

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
ولی من تو خیابون خانومای با قد متوسط و بغلی زیاد میبینم که مانتو بلند می‌پوشن وقدشون بلند تر وکشیده ...

اونا اضافه وزن ندارن

اگهنسبتا  لاغر باشی، حتی با قد نسبتا کوتاه هم مانتو بلند بهت میاد ولی اگه چاق باشی نه

من خیلی خوشم ازش میاد 

بد نیس خوبه ولی خیلی پلنگه.

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم