2733
2734
عنوان

عکس جاری زیبای من

| مشاهده متن کامل بحث + 5290 بازدید | 87 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
گمونم خودت این شکلی هستی داری میگی جاریم😐یه خورده هم از خودت تعریف کن

خودم چشمم ریزه درشتم

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
خودم چشمم ریزه درشتم

والا خیلی عجیبه انگار که یه مرده زنده شده باشه.تعریف از جاری😂😂😂

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐
خودم چشمم ریزه درشتم

جاری من که خوشگل نیست اصلا ولی من پیشش اعتماد به نفس ندارم😑

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️
حالا مگه الناز حبیبی خیلی خفنه ک باور نمیکنید!قد و هیکل ک نداره..قیافشم معمولیه دیگه

من از نزدیک دیدمش . من خودم قدم 173باور کن تا سینه مم نبود خیلی لاغر و پاهای کوتاهی داشت و صورتشم ریزه س من خوشم نمیاد 

2740
من از نزدیک دیدمش . من خودم قدم 173باور کن تا سینه مم نبود خیلی لاغر و پاهای کوتاهی داشت و صورتشم ری ...

اره مشخصه اصلا...قیافش بامزه و نازه ولی قد و هیکل نه...بعد میگن حسودی میکنین بهش!کی اخه دوسداره قدش انقد کوتاه باشه

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
خانومایی که قد کوتاه و ریزه ن چون کم میارن میگن بغلیم.دلشون خوشه

این واژه تو بغلی رو نی نی سایتیا اختراع کردن😁

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه

و اینکه حالا یکی پیدا شده از جاریش تعریف کنه یه عده یادش می دن که تعریف نکن. ینی اینقدر اعتماد به نفس تون صفره که از تخریب بقیه فقط می تونین خودتون و بکشید بالا؟ بقیه اگه بالا برن شما می مونین اون پایین مایینا؟