2733
2734
اره از نت میگیرم بعضی وقتا  گفتم  مچکرم💚💚

با هم یک زبان و یکدل و موافق باشند و میانه آن دو ابدا نزاع و اوقات تلخی نباشد اما اولاد کم دارند.باید تعویذ و دعا نگه دارند تا اولاد بشود. و روزهای پنج شنبه برای آنها خوشتر است.و اطرافیان به حال آنها زیاد حسد ورزند

یه صلوات منت بزار سرم 🍃💚   👣تیکر رسیدن به آرزومه.🌈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با هم یک زبان و یکدل و موافق باشند و میانه آن دو ابدا نزاع و اوقات تلخی نباشد اما اولاد کم دارند.بای ...

میشه واضح بگی؟🥺خلاصشو بگو پلیزز

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 
2731
اسم خودم کیمیا اسم مادرم الهام اسم اونم سجاد مادرش زهرا عاشقانه بگیر

تا زنده هستند حرف همدیگرو نمیشنوند و در عداوت باشند و دائما در نظر هم بد جلوه کنند و روزی آنها کم و برکت ندارد و فرزند کم آورند و مردم از دست آنها اغلب در عذاب باشند و روزهای جمعه برای آنها خوش گذرد

یه صلوات منت بزار سرم 🍃💚   👣تیکر رسیدن به آرزومه.🌈
2740
اسم خودت و مادرت  اگر عاشقانه میخای اسم اون شخص  و مادرش هم بگو

بی زحمت برا منم میگیری 

سارا  

مادرم رضیه

گر نداری دانش ترکیب رنگ 🌹 بین گلها زشت یا زیبا مکن/ خوب بودن شرط انسان بودن است❤ عیب را در این و آن پیدا مکن《مولانا》....همه زندگیم بچهام     
عزیزم همه چیز خوبه باهم خوب هستید اما ممکنه بچه تون نشه و سخت بچه دار بشید 

ویی مرسی ینی بهش میرسم؟؟

اشکالی نیست ان شاءالله خیره :))

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 
اسم خودت و مادرت  اگر عاشقانه میخای اسم اون شخص  و مادرش هم بگو

اسم داخل شناسنامه من زهرا و اسمی که صدام میکنن مرجان

مادرم لیلا

دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک با او چه کرده است .......