2737
2739
عنوان

تو مخاطبین گوشیتون ...

| مشاهده متن کامل بحث + 218 بازدید | 34 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

نوچ توی گوشی ندارم همین الان تو اتاقم هستش

دیروز شیطان در گوشم زمزمه می‌کرد:در این طوفان نمیتوانی دوام بیاوری  امروز من در گوش او زمزمه کردم : ‌‌‌*****"من خود طوفانم "*****

تو تل دارم .روانشناس

فقط اون لحظه نمیشه .با بدبختی دوروز بعدش وقت میدع😑🤣

امسال بهترین سال زندگی منه 😍🤞دانشجوی روانشناسی تهرانم و کنار بهترین هیپنوتیزور ایران مشغول به کارم و به عشقم رسیدم 🧡💜❤💙💚

من دوست زیاد دارم ولی اصولاً دوست ندارم درد دل کنم، اصلا درمورد غصه هام دوست ندارم حرف بزنم. فقط حالم بد میشه ازشون می‌خوام کنارم باشم سرم شلوغ شده بهشون فکر نکنم اگر نه هیچکس مثل خودت نمیتونه دردات رو بفهمه

هرکی دلش گرفته بیاد پیش خودم، بتونم کمک میکنم♥️

وقتی دلتون گرفت رو به سمت آسمون کنید هیچکی مث خدا حرف آدم رو نمیشنوه حتی یه آدمم اگه پیدا بشه بجز کسی که آدم رو با تموم قلبش دوست داشته باشه مث یک همسرفوق‌العاده که میشه بهش تکیه کرد بقیه همه بالاخره یه روزی میزارن میرن و خسته میشن و این حرفا و گریه ها براشون ذهنیت ایجاد میکنه

همسرم

هیچ کس اشکی برای مانریخت هرکی بامابودازما گریخت چندروزیست حالم دیدنیست حال من ازاین وآن پرسیدنیست گاه برزمین زل میزنم گاه برحافظ تفال میزنم حافظ دانافالم راگرفت یک غزل امدکه حالم راگرفت مازیاران چشم یاری داشتیم خودغلط بودانچه میپنداشتیم
2706