2733
2739
عنوان

شما وقتی نماز میخونید...

| مشاهده متن کامل بحث + 769 بازدید | 86 پست
نه من فقط رو چیزی که میگم تمرکز میکنم چون اگه به معنیش فکر کنم فکرم هزار جا میره

🤔🤔🤔

منظورم اینه وقتی مثلا میگی الله اکبر همزمان تو ذهنت به(خداوند بزرگ است) فکر کنی

منظوره شمام اینه؟ که میگی اگه اینکارو کنی فکرت میره هزار جا

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

علاوه بر راه كار شما استارتر كه اتفاقا خيلي هم خوبه 

من گاهي به اين فكر ميكنم كه ممكنه اين آخرين نماز من باشه و همين باعث ميشه خيلي بهتر اون نماز رو اقامه كنم 

💫الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِی جَعَلَنَا مِنَ الْمُتَمَسِّکِینَ بِوِلاَیَهِ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ وَ الْأَئِمَّهِ عَلَیْهِمُ السَّلاَمُ 💫                                                                   عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😇
2728

من یجا از یه عالمی خوندم فک کنم اقای بهجت بود مطمین نیستم 

هر وقت حواستون پرت شد دوباره برگدید و تمرکز کنید و باز همین طور دوباره 

میگفت اینا عین مهره های تسبیح به هم وصل میشه 

به مرور زمان حواس پرتی کمتر میشه و این مهره ها به هم نزدیکتر میشن 

اما خیلی سخته برا منم 

خودم به معنی و گاهی به عظمت خود خدا که مقابلش ایستادم فک میکنم 

🤔🤔🤔 منظورم اینه وقتی مثلا میگی الله اکبر همزمان تو ذهنت به(خداوند بزرگ است) فکر کنی منظوره شمام ...

نه معنی فارسیش جلو تر از معنی عربیشه مثلا دارم سوره حمد رو می خونم ولی ترجمه ذهنیم توسجده هستش

علاوه بر راه كار شما استارتر كه اتفاقا خيلي هم خوبه  من گاهي به اين فكر ميكنم كه ممكنه اين آخر ...

👍🏻👍🏻👍🏻

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
من یجا از یه عالمی خوندم فک کنم اقای بهجت بود مطمین نیستم  هر وقت حواستون پرت شد دوباره برگدید ...

یعنی دوباره تکرار کنیم اون ذکر رو مثلا؟

2740
نه معنی فارسیش جلو تر از معنی عربیشه مثلا دارم سوره حمد رو می خونم ولی ترجمه ذهنیم توسجده هستش

وا😅عب نداره شاید اوایلش اینطوری میشدی

مثلا شاید نگران این بودی در لحظه ی سجدع معنیش یادت بره

بعد برا همون ناخوداگاه جلو جلو فکر میکردی

یعنی دوباره تکرار کنیم اون ذکر رو مثلا؟

نه تکرار که همه جای نماز مجاز نیس 

مثلا شما اول حواست جمه 

حواست پرت میشه دوباره بر میگردی به نمازت 

این برگشتن به تمرکز و تلاش ما برای حضور در نماز کم کم به ما قدرت تمرکز در کل نمازو میده 

سرچ کنید توی نت توصیحات دقیق و درستش میاد

میترسم به علت فراموشی درست توصی نداده باشم عزیزم 

نه تکرار که همه جای نماز مجاز نیس  مثلا شما اول حواست جمه  حواست پرت میشه دوباره بر میگر ...

اهان متوجه شدم مرسی

آره دقیقا😓

یکم که تکرار کنی عادت میکنی

من خودمم پیش میاد اینجوری ولی زود سعی میکنم حواسمو جمع کنم