2737
2739
سلام دوستان من دوتا بچه 14 ماهه دوقلو یکی دختر و یکی پسر دارم. دخترم خیلی دختر خوب و ساکت و حرف گوش کنی هست . خوابش خوب، غذا خوردنش خوب، اصلا نمی فهمم کی دندون در می آره بلاخره خلاصه بگم دختر شیطون و رفتارهای خیلی عادی و خوبی داره . ولی پسرم از کوچیکی منو روانی کرده اول که بدنیا آمد رفلاکس معده داشت تا 8 ماههگی شبها گریه می کرد بالا می آورد اصلا خوب نمی خوابید ولی الان دیگه داره دیونم می کنه خیلی لجباز شده وقتی شروع به گریه کنه حدو 2 و 3 ساعت گریه می کنه سرشو به سر من می زنه به زمین می زنه از ته حلقش جیغ می زنه دیشب حدود 2 ساعت گریه کرد و با بدبختی خوابوندمش تو رو خدا کسایی که تجربه همچنین بچه هایی داشتند به من یه راهکار بدن دیگه کم مونده که خودمو از پنجره بندازم پایین.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سخته منم پسرم تا اینقدری شد خیلی اذیتم کرد
خداروشکر دخترت ارومه من البته یکی بیشتر ندارم
روانشناس نه ببرش روانشناس مخصوص کودکان بهت راه کار میده هر بچه ای یه جور اخلاقی داره مشاور بهت میگه در برابر چه رفتاری داشته باشی
بعضی بچه ها مثل بچه شما و پسر من بهشون میگن بچه های سخت رفتار خاصی میطلبند
بعضی ها مثل دختر تون اسون هستن
پسرت مشکل نداره فقط باید بدونی در برابرش چطوری رفتار کنی
2738
عزیزم اصلاً نباید سر به سرش بذاری هیچ راهکاری نداره دختر منم عین پسر شما بود هر چی بزرگتر بشه بهتر میشه فقط روانشناس تنها در موردی تونست به من کمک کنه این بود که وقتی سرش رو به زمین میزنه حسابی دعواش کن و اصلاً نازش رو نکش تا دیگه تکرار نکنه چون خدای نکرده واسش خطرنامه
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
در ضمن حتماً با یه روانشناس تربیتی راجع به نحوه برخورد خودت صحبت کن چون رفتار شما در اون موقعیت واسه بچه ت تثبیت میکنه که یک رفتار رو دوباره انجام بده یا نه؟
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ