2737
2734

جلو نیست که معمولیه

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم ربطی به ژل نداره 

فک پایینت جلوتر از فک بالاته

حالا واسه من برعکسه فک پایینم زیادی عقبه

اهمیت نده بابا ور نرو الکی

باور کن ۹۰٪ ایرادات چهرمون رو فقط خودمون میبینیم ، بقیه اونقدرام دقت نمیکنن 

Smelly Cat , Smelly Cat , what are they feeding you ? 🐱
2731

باحوله ای؟؟؟

عافیت باشه خخخخ

خوب من،هنر عشق در پیوند تفاوت هاست و معجزه اش نادیده گرفتن کمبودها... زندگی ست دیگر...همیشه که همه رنگهایش جور نیست،همه سازهایش کوک نیست، باید یادگرفت با هر سازش رقصید،حتی با ناکوک ترین ناکوکش...اصلا رنگ و رقص و ساز و کوکش را فراموش کن! حواست باشد به این روزهایی که دیگر برنمی گردد،به فرصت هایی که مثل باد می آیند و می روند و همیشگی نیستند؛به این سالها که به سرعت برق گذشتند،به جوانی که رفت، میانسالی که می رود،حواست باشد به کوتاهی زندگی !                                                                               زندگی به همین آسانی می گذرد... 
2740

خوبع 

اگه خیلی حساسی یه جراحی کوچیک رو چونه اونجام بده چونه رو به تنهایی کمی بیار جلو 

یا اینکه با تزریق زل بیار جلو چونه رو 

ولی درمل خوبی همینجوری 

به فرم بینی ات میاد 

اگه فک پایینت رو ببری عقب بینی بزرگتر دیده میشه 

خواهان کسی باش که خواهان تو باشد …

عزیزم از نیم رخ تو ذوق میزنه شاید ازنمای روبرو زیادم دیده نشه خودتو درگیرش نکن انشالله یه پول خوب دستت بیاد عمل کنی

🌈🌈🌈🌈🌈برای رسیدن به حاجتم یک یارقیه بگو 🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈
ژل بزنم لب بالارو اوکی میشه،،،؟

ژل با دوز پایین و امتحان کن  جوری نباشه لب هات خیلی خیلی بزرگ شن و تو ذوق بزنه 

🌈🌈🌈🌈🌈برای رسیدن به حاجتم یک یارقیه بگو 🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈
2706