2737
2739

😂پخش نشه خیلیه می خواست درس توضیح بده بعد کتابشو بچه اون دوستم برداشت زمانش هم کم بود دیر نباید میکرد داد زد گفت گمشو بچه بده مننن نگو دسش رو ویس بود فرستاد😭😂 گوشیش هنگ کرده بود پاک نمیکرد منم بش میگفتم گوشیو بده من پاک کنم گند زدی داد میزد میگفت مگه چلاقم نگو بازم ویس گرفت فرستاد💔😂 وای وای دیگه کسی پیام نمی داد 

سلام!🙂

جشنواره بهاره  بانی مد

دوستان کاملا معتبره خیالتون راحت!خودمم مشتری بانی مدم

باشمارت وارد لینک بشو بازی کن (ترکاندن بادکنک ها)

کد تخفیف ببرتا ۱۰۰درصد و لباس و لوازم ارایشی و..بخر🤩

حتماامتحان کن پشیمون نمیشی ازدستش نده😉

اینم لینک سایت بانی مد

https://bani.link/bhr/?id=548438

اینم ی خرید مفتم!!!

لینک کپی کن تومرورگر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

😂😂😂

کلی فکر و خیال میاد تو ذهنم... از تویی که کاش بودی و 100بار از خواب بیدارم میکردی تا آرومت کنم.. ولی بودی... ولی بوی تنت بود.. ولی دستای کوچولوت بود و میگرفتمشون و میبوسیدم و نازشون میکردم... قربون شکل ماهت برم کاش بودی و من این لالایی هایی که سوا کردم رو برات میخوندم، کاش بودی و من خیره میشدم به آفرینش بی نظیرت، به اون معجزه ای که به شکل انسان اومده پیشم... مامان جان فقط بیا و فقط باش.. خیلی خسته ام از فکر نبودنت😔💔دیگه نمیخوامت... حتما جات خوبه پیش خدایی، همونجا باش، این دنیا و این زندگی به درد نمیخوره، دعا کن منم زودتر برم پیش خدا، دلم براش تنگه