2733
2739
عنوان

دعوا با مادر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 679 بازدید | 50 پست
خودش میدونه شوهر من دیر میرسه تا از سر کار اومد رفتیم تازه شوهرم گقته بود من زود نمیتونم بیام بزارید ...

خب اگه عذری به این موجهی دارین باید همونجا تو جمع به شوهرت میگفتی تا بگه

🌷اللهم صل علی محمد و آل محمد🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واسه سلام گفتن که بنظرم درستش این بود که شما بلند بگی که همه بشنون یا بپرسی مادرشوهرت کجاس سلام بدی!

دیرکردن هم ممکن بود کاری پیش اومده باشه یا خدای نکرده مشکلی!چیزی نیس که بخوان به مهمان!!! بی احترامی کنن!این نظر منه

من همین یه دونه ام!
2728
وقتی دیر رسیدین باید میرفتی  آشپزخونه احوالپرسی و بعدش بخاطر دیر رفتن میگفتی شوهرت دیر اومده. ...

اشپزخونه بغل در ورودیه یعنی اون نمیتونست برای احترام به پسرشم شده یه لحطه حداقل روشو برگرونه

وقتی میبینه ما زنگ زدیم اومدیم و اون همش تو اشپز خونه پشتش به اتاقه یعنی چی

مشکلتون محدود ب همین ماجرا نیست انگار

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2740

الانم به نظرم نباید زنگ میزدی باید فقط بهش بگی دیر و زود اومدن دست من نیست دست پسرتون هست به نظر من از این ناراحت شده که بهش سلام نکردی

🌷اللهم صل علی محمد و آل محمد🌷
اخر سر گفت تو بخاطر مریضی مامانت ناراحتی داری سر من خالی میکنی😐🤐

روتون ب هم خیلی باز شده انگار

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
اشپزخونه بغل در ورودیه یعنی اون نمیتونست برای احترام به پسرشم شده یه لحطه حداقل روشو برگرونه

خب دوتاتون مثل هم رفتار کردید.به اضافه اینکه اون بزرگتر بود شما توقع داری .

از طرفی میشه گفت اونم بخاطر ورود مهمان باید انعطاف بخرج میداد .

حرفای خانواده شوهرم تمومی نداره حالا کاش بعدش میرفتی کمک افطاری دادن با زبون روزه خیلی سخته

اون روزه نمیگیره تازه دخترش خونس بعدشم کل ظرفا رو شستم ولی این رفتارش قلبمو آزرد

اون روزه نمیگیره تازه دخترش خونس بعدشم کل ظرفا رو شستم ولی این رفتارش قلبمو آزرد

تاپیک خواهرشوهرت رو خوندم.

نمیدونم حکمت کار خدا چیه هرکس که ظالم تره خوشبخت تر میشه .اینکه بگیم فلانی بهم بدی کرده خدا سرش میاره همش  توهمه‌.  روز به روز اوضاع و احوالشون بهتر میشه.من خودم به این نتیجه رسیدم که با هرکس باید مثل خودش رفتارکنی تا تلافی بشه.منتظر نباش خدا تلافی کنه خواهر

2706