2737
2734
عنوان

لذتی که تو حذف کردن آدمای مزخرف از زندگیمون هست تو هیچی نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 145 بازدید | 25 پست

اخ گفتی 

تنهایی هر چیش بد باشه 

یه خوبی دارع ک 

دگ کسی نیس اذیتت کنه دلتو بشکونه ناراحتت کنه مسخرت کنه با حرفای بیخودش ناامیدت کنه 

من یه حص تنفر نصبت ب ادما دارم از همشون بدم میاد 

خیلی راحت هم قید همشونو میتونم بزنم خیلی راحت بیخیالشون میشم برام اصلا مهم نیستن😏😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه از اقوام باشه چی؟

خب باشه

قطع رابطه میکنم و تمام

از ته قلبم آرزو میکنم همه ی مجردایی که دوس دارن ازدواج کنن زودتر ازدواج کنن و همه ی کسایی که نی نی دار نمیشن همین روزا یه نی نی خوشگل بیاد تو دلشون و همه ی مستاجراهم خونه دار شن.آمین
2731
وای دقیقا من موندم اونایی که همه جوره از مثلا دوستشون ضربه میخورن، مسخره میشن یا دوستشون بهشون حسادت ...

چون از تنهایی میترسن و واقعا کار اشتباهی میکنن

از ته قلبم آرزو میکنم همه ی مجردایی که دوس دارن ازدواج کنن زودتر ازدواج کنن و همه ی کسایی که نی نی دار نمیشن همین روزا یه نی نی خوشگل بیاد تو دلشون و همه ی مستاجراهم خونه دار شن.آمین
2738
آرامش خودشون از بین میره و تبدیل به فرد سرخورده میشن

دقیقا همینطوره

البته دوستو میشه حذف کرد اما خانواده درجه ۱ مثل مادرو پدرو نه، خانواده همسرم نباید حذف کرد چون از طر ...

بله گاهی نمیشه کاریش کرد ولی چقد خوبه حداقل کسایی که باعث آزارمون میشن و میتونیم حذف کنیم رو حذف کنیم