2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ابرو هاتو هاشور کن اگه خودت بلد نیستی ابرو برداری من خودم بلدم تند تند تمیز میکنم حالت میدم حتی بلدم برا خودم مژه بزارم  به پوستت برس ماسک و مرطوب کننده بزن لباسای جذاب بپوش حتی گاهی لباسی یا تیپی که برا جشن ها میزنی تو خونه بپوش

2728

کاشت ناخن کن همیشه آرایش ملایم داشته باش چندتا تاپ و شلوارک خوشرنگ وطرح بخر..یه اسپری خوشبو کننده بوی ملیح وخنک بزن.. کلا برای رسیدگی به خودت کاری نداشته باش جاریت کنارت باشه یا نباشه

امیدوارم به هر آنچه تو دلت هست برسی...منم همینطور بیا برای جفتمون صلوات بفرست😍

حالا جاری به کنار. از زمان کرونا نشده درست برم خرید.لباس اینترنتی توخونه ای از کجا میخرین؟بگین منم بخرم.

ضمنا اسی همیشه لباس خوب بپوش خونه ات هم تمیز باشه نردیکین یوقت سرزد بهت یا کاری داشت دستپاچه نشی.

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ

لباس تميز و مرتب بپوش

خونتو تميز نگه دار هميشه

موهاتو مرتب نگه دار يعني اگر رنگ گذاشتي قشنگ سشوار كن يا اگر بلنده بباف 

من خودم كلا اهل ارايش نيستم پس نظري برا اين ندارم

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  

اوه چ بد ادم تو خونه هم بخاطر مردم باید استرس بکشه

یجور مشخص کن از اول ک بدون اطلاع قبلی نیاد خونت

مثلا خودت ز بزن از اول بهش بعد برو تا عادت کنه

نمیشه ک یسره استرس اینو داشته باشی ک میاد سرزده من چ کنم

ولی خب مرتب بودن و تمیز بودن همیشه خوبه

حتما روز درمیون دوش بگیر لباس تو خونه ای جدید چند دست بخر موهاتو همیشه شونه کن و اصلاح کرده باش 

ب اضافه اینا تو خونه ی رژ و ریمل خیلی ب ادم روح میده و ساده است واس خونه

میشه برام دعا کنین مامان بشم😔💔
2738
لباسای قدیمیتو بنداز دور 

وااای نمیدونی این کار چ حالی میده ب ادم

دو تا گونی اردی پر لباس ریختم‌رفت

یادم افتاد دوباره ذوقش اومد😆

حس سبکی داره

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
وااای نمیدونی این کار چ حالی میده ب ادم دو تا گونی اردی پر لباس ریختم‌رفت یادم افتاد دوباره ذوقش ا ...

کاش میدادی یکی بپوشه ثوابش به شما برسه

خدایا شکرت...اینبار نی نی تو دلیم رو بهم سالم هدیه بده لطفا🥰🥰😘🥰😘

شیک پوشی یک سری اصول داره که حتما باید مطالعه کنی توی اینترنت سرچ کن کلا ست کردن لباس آدم رو با کلاس تر نشون میده اول از همه باید فرم اندامت رو بدونی گلابی مستطیل ساعت شنی و سیب بعد باتوجه به فرم اندامت لباس بپوش

وااای نمیدونی این کار چ حالی میده ب ادم دو تا گونی اردی پر لباس ریختم‌رفت یادم افتاد دوباره ذوقش ا ...

😂😂😂من فك كردم تنهام 

هروقت لباس بندازم بيرون حس لارج بودن و با كلاسي بهم دست ميده😂😂😂😂

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
2706