2737
2734

تقریبایک سالگیش ک تکمیل کرداینجوری شدالبته نوزادکه بودشیرمونخواست هرچی شیرموبهش میدم بالامیاره تاقطش کردم بهش شیرخشک دادم خوردولی ازاون موقع هریک چندباراینجوری میشه بالامیاره هرچی میخوره تالان یک سال نیمشه شده بدترشدهرچی میخوره بالامیاره مدتی خوب میشه دوباره اینجوری میشه وقتی هم خوبه بهش اندرستون میدم خوبه بعضی موقه هاکلا همین اندرستون جواب نمیده نمیدونم چکارش کنم هرچی دکترمیبرمش جزضداستفراغ مترونیدازول چیزی نمیده بااون لیدی لاکت ک یباراسهال داشت با.او.ار.اس.ولی الان خیلی صورتش زرده هرچی بهش میدم بالامیاره نمیدونم چکارکنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

نمیدونم بخدا اینجادکترای مااصلااهمیت نمیدن فقط کاغذخط خطی میکنن بهت میگن برو میترسم ازشیرخشک باشه که چون دارم بهش نان ۳ میدم ولی قطش کردم دیدم همونه نفهمیدم چشه دکترشکمش میگیره میگه چیزی نیس ازمامانم میپرسم ماتوبچگی اینجوری نبودیم میگه نه چیزی جدیده بچه اینجوری باشه یکی بهم گفت ممکنه توگلوش چیزی گیرکرده ☹🥺😓

شاید رفلاکس داره عزیزم ببرش پیش متخصص گناه داره طغلک

اره میبرمش بااینکه بردمش کاری نکردن براش دیگه نمیدونم چوارکنم  اصلاترس گرفته دخترم یجوری شده ازخوردن هم ترس داره وقتی میخوادبالابیاره خیلی لرز میگیره دلم بجورکباب کرده بخدانمیدونم چکارش کنم چه زمونه ای شده که حتی بری دکتردرمونت پیدانمیکنند

2706