2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرم انقد راحت اسمشو جلو‌شوهرت نیار نذار فکر کنه واست عادیه ولی این زنیکه رو از زندگیت حذف کن البته ...

نه عزیزم اتفاقا عادی جلوه ندادم، بعداز پیامای اون موجود، من مهریمو گذاشتم اجرا و میخواستم جدا شم، ولی بعد دیدم همسرم گناهی نداره توو این موضوع، اون موجود فقط مریضی حاد داره

هیچ وقت برای چیزهایی که می تونی خودت به دست بیاری به کسی التماس نکن!
خب عزیزم به من خیانتی نشده، این آدم توو گذشته شوهرم بوده که رفته خواستگاریش، بعد فهمیده دختر نبوده، ...

اگه برات مهم باشه یا شوهرت واقعا خوب باشه میدش دست پلیس😊

من همونیم که ازامضاهای ژیناگلمن خوشم میاد وبرمیدارم واسه تلگرام وواتساپم استفاده میکنم🥺
2731
اخه وقتی سکوت کنی هم .فک میکنن میتونن یکی دیگه رو هم روی سرت بیارن

نه عزیزم اتفاقا با سکوتم باعث شد اون موجود برای همیشه گم شه بره

اون که هیچ غلطی نمیتونه بکنه ... خیالت تخت . ولی شوهرتو بپا ... اگه دوسش نمیداشت الان از کجا تمام اد ...

من یه زمانی سفارش نقاشی میگرفتم و شمارم رو گذاشته بودم همه جا، از اونجا برداشته، همینطوره عزیزم

اگه برات مهم باشه یا شوهرت واقعا خوب باشه میدش دست پلیس😊

عزیزم اتفاقا اون کلا توو کلانتری‌ها بود، اون از پلیس هیچ باکی نداره، من بخاطر اعتبار و آبروی همسرم سکوت کردم، وگرنه میدونستم باهاش چیکار کنم، همسرم گفت نمیخوام بخاطر یه آدم هرزه و مریض که ابرو حالیش نیست توو دادگاه ها بیوفتیم

2740
ببین فقط اینو بدون اون الان دنبال بهونس بهونه نده دستش اینطور که معلومه هیچی واسش مهم نیس خیلی حواست ...

همینطوره عزیزم، بخاطر همین همسرم گفت به هیچ عنوان جوابشو نده

چراغصب کردی،وفتی شوهرت اونو میخواد باید بری نمیخوادت دیگه

😁😁 شوهرم قبل از ازدواج با من میخواستش، ولی نمی‌دونست طرف هرزست، فریب خورده بود، حتی با دوستای همسرمم رابطه داشت، صداشو ضبط کرده بودن، آورده بودن همسرم، بعد همسرم فهمیده اون صیغه یه مرد زن و بچه دار هم بوده

عزیزم اتفاقا اون کلا توو کلانتری‌ها بود، اون از پلیس هیچ باکی نداره، من بخاطر اعتبار و آبروی همسرم س ...

خب پس بلاکش کن

من همونیم که ازامضاهای ژیناگلمن خوشم میاد وبرمیدارم واسه تلگرام وواتساپم استفاده میکنم🥺
خب پس بلاکش کن

بلاکش کردم، با جواب ندادنام باعث شدم به هدفش نرسه، حتی شنیدم بخاطر اینکه زندگی ما بهم بخوره، میرفت پیش دعانویس

بلاکش کردم، با جواب ندادنام باعث شدم به هدفش نرسه، حتی شنیدم بخاطر اینکه زندگی ما بهم بخوره، میرفت پ ...

یاخدا چه پیگیر😂🤦🏻‍♀️