2737
2734
عنوان

امشب خونه مادر شوهرم از خجالت سرخ شدم🤐🤐

| مشاهده متن کامل بحث + 10454 بازدید | 230 پست

خخخخخ بگو از فردا

خیلی خستم خدایا کمکم کن تنهام نزار پشتم باش راهو بهم نشون بده و خودت هرجور صلاح میدونی به طرز عجیب و معجزه وار زندگیمو بگردون فقط از خودت میخوام خدایا که همیشه پشتم باشی و نگاهت رو ازم نگیری❤همه چیو بخودت سپردم تو درست کنی بهترین حالت و بهترین مدله درست شدنه کمکم کن🥺♥️الهم صلی علی محمد و ال محمد وعجل فرجهمتهش بد نیست اگ بد بود بدون تهش نیست😊با قلبای مهربونتون برای خواسته ای ک تو دلمه دعا کنید ممنون😘♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوبه میگی ۶ سالشه بعد میگی خدا لعنت کنه دهه نودیا رو🙄😐بچس یه چی گفته خجالت نداره

لک لکا ک نمیارن همه میدونن چجوری بچه میاد

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
2728

عزیزم 😜

محله ما یک رفتگر دارد،صبح که با ماشین از درب خانه خارج می شوم سلامی گرم میکندو من هم از ماشین پیاده می شوم و دستی محترمانه به او می دهم ،حال و احوال را می پرسد و مشغول کارش می شود....همسایهطبقه زیرین ما نیز دکتر جراح است ،گاهی اوقات که درون آسانسور می بینمش سلامی میکنمو او فقط سرش را تکان می دهد و درب آسانسور باز نشده برای بیرون رفتن خیز می کندبه شخصهاگر روزی برای زنده ماندن نیازمند این دکتر شوم ، جارو زدن سنگ قبرم به دست آن رفتگر ، بشدت لذت بخش تر از طبابت آن دکتر برای ادامه حیاتم است.تحصیلات مطلقا هیچ ربطی به شعور افراد ندارد#کتاب چند کلام ساده

دختر من ۸ سالشه اصلا تو حال و هوای بزرگا نیست

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚
2740

همه تو اون جمع تجربه پروسه نی نی در دل کردن دارن خجالت نکش فقط یکی طرز فکر اون بچه رو اصلاح کنه نی نی رو دایی از تو جیبش درنمیاره بکنه تو دل کسی!زن دایی هم در تشکیل نی نی نقش داره

عه یعنی چی میگی خدا لعنت کنه دهه نودیا رو تو نمیخواد به خاطر حرف بچه خجالت بکشی به نظرم باید به خاطر ...

والا حرفش خیلی مسخره بود

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  

واااای از بس خندیدم دارم منفجر میشم پتو رو کردم دهنم.پتو به دهنا لایک کنن همو پیدا کنیم🤦🏾‍♀🤦🏻‍♀️🤰🏻🤰🏻

همیشه عشق باشد همیشه برکت❤650☆☆☆شونصدمین کاربریمه🙄 نی نی سایت انقد منو نترکون برم دیگه رفتمممممم دیگه نه من نه تووووو😓
2706