2737
2734

خواهرا من نزدیک۹سال بایکی بودم رفت سربازی رفت سرکار توهمه مرحله های سخت من پاش موندم نمیزاشت ازدواج کنم همش میگف بمون بمون ۲۴سالمه بخداا ی عالمه خواستگارداشتم همش میگف نامردی نکن بمون.منم پاش موندم بدون اینکه ی بارم خیانت کنم  همش قول میداد همش قول اومد خواستگاری ب خاطر دخالت مادرش ی دفه ولم کرد رفت پشت سرشم نگا نکرد دلم خیلی درد میکنه یعنی ممکنه اون بره خوشبخت شه؟خدا منو میبینه جوابمومیده؟ میشه بیاین بغض داره خفم  میکنه ب نظر شما اون دیه ب من فک نمیکنه؟ممکنه بعد چند ماه ی دفه برگرده؟خدا جوابمومیده؟خدا سرش میاره؟خواهش میکنم برام دعاکنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به نظرم بعیده رابطه ی انقدر طولانی یهو به طور کل تموم بشه.

ایشالا خدا دلت رو آروم کنه.

سعی کن بهش فکر نکنی.

سرت رو گرم کن. به فکر پیشرفتت باش. ایشالا هرچی صلاحه همون میشه🌹

به تو از دور سلام ، به سلیمانِ جهان از طرف مور سلام ، به حسین از طرف وصله ی ناجور سلام 💔 کاربر جدید نیستم ، بعد از یه دوره ترک نی نی سایت ، با کاربری جدید اومدم😓
2738

عزیزم نمیدونم خدا چجوری تاوان کاری که باهات کرد رو ازش میگیره

ولی بدون بله. هم یادش می‌مونه، هم بهت فکر میکنه، هم وقتی تاوان داد خودش میفهمه از کجا بوده و خیلی دردناک یاد کاری که باهات کرده میافته

در مورد برگشتش نمیدونم. دوست داری برگرده؟

هرکی تو تاپیکا با نظر من مخالفه یادش باشه مخاطبم فقط و فقط استارتره. حرفی داری به استارتر بزن همونجوری که من حرفم رو به استارتر گفتم

اره عزیزم چراکه نه دل شکستن تاوان داره تاوانشم پس میده . مطمئن باش ولی براتو چه فایده ای داره کم کم فراموشش کن و بدون عجله یه ازدواج خوب بکن بروسرزندگیت بعد میفهمی که چه ظلمی به خودت کردیو وچقدر الکی ناراحت بودی.

اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم.

اگه دهن بین و بچه ننه باشه برگرده هم فکر نکنم زیاد جالب باشه ازدواج باهاش...

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.

صد درصد برمیگرده

ولی تو سادگی نکن و نذار دوباره وارد زندگیت شه،چون بازم ولت میکنه

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊

خودتو بیشنراز این کوچیک نکن 

بنظر اون اقا فقط یک خامی میخاسته ک تو شرایط سخت تنها نباشه اگر انتخابش تو بودی قطعا بعداز این همه سال باهات میموند 

برو پی زندگیت و خوش بخت شو تا اون بدونه چ کسیو از دست داده 

گرنگه دار من آن هست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد      
2706