2733
2734
عنوان

پودر اینوفولیک

| مشاهده متن کامل بحث + 14760 بازدید | 51 پست
دکترم گفت بدنم‌ در برابر داروها مقاومه دگزا نوشت که این مقاومتو بشکنه  گلوکوفاژ همون متفورمینه ...

خب وقتی اینوفولیک میخوری نیازی ب متفورمین نیس

من دکترم ام دوفاستون نوشت هم اینوفولیک

ماه اینده هم داروی بارداری میده 

خیلی امیددارم😥

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد🤩💞 خیلی وقته از این امضا می گذره خدایا تنها امیدم دامنم رو سبز کن...عاشق همسرم و زندگیم هستم🤩❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب ببین برو عطاری خرنوب و این چیزا بگیر واسه تقویت شوهرت مردا مشکلشون راحت تر حل میشه 

والا یه سری دارو داده داره مصرف میکنه،نمیدونم دیگه تاثیری داره یا نه،من یه دختر دارم که راحت باردارشدم الان واسه دومی یه ساله که درگیرم

والا یه سری دارو داده داره مصرف میکنه،نمیدونم دیگه تاثیری داره یا نه،من یه دختر دارم که راحت باردارش ...

عیبی نداره پس نگران نباش حتما میشه

توروخدا واسم دعا کن عاشق بچه ایم

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد🤩💞 خیلی وقته از این امضا می گذره خدایا تنها امیدم دامنم رو سبز کن...عاشق همسرم و زندگیم هستم🤩❤️
2728

سلام من مصرف کردم یادته یه ماه پیش عم بهت گفتم بخر گوش نکردی 

هم پریودم منظم شد هم از پریودم گذشته این ماه بیبی چکامم هاله میندازه هنو مطمعن نیسم باردارم ولی خب هاله میندازه

سلام من مصرف کردم یادته یه ماه پیش عم بهت گفتم بخر گوش نکردی  هم پریودم منظم شد هم از پریودم گ ...

سلام خوبی باردار شدین؟؟؟

2738
سلام مرسی اره باردارم دوقلو  تو چی کجایی خبری ازت نیس

عزیزم چقدر ک خوشحال شدم واست

هیچی من دارم ماکاویت اف و متفورمین میخورم دکترم این ماه بهم لتروزل یا کلومیفن میده

اینوفولیک هم یه روز خوددم یه روز نخوردم چون یه اتفاقاتی واسم افتاد ک نمیشد مرتب بخورم بلد ک رفتم پیش دکتر گفت گرون هم ک هستن این دوتارو مینوسیم جای اینوفولیک

خلاصه خیلی هم لاغرم کرده متفورمین

تو چطور جواب گرفتی

من چیکار کنم سریع جواب بگیرم

راستی شوهرمم ازمایش داد عاااالی بود ۲۴۰ میلیون اسپرم 

خلاصه من فقط تنبلی دارم

این اتفاقاتی ک بهت گفتم باعث شد نینیسایتم دیگه نیام

عزیزم چقدر ک خوشحال شدم واست هیچی من دارم ماکاویت اف و متفورمین میخورم دکترم این ماه بهم لتروزل یا ...

عزیزدلم از ته دل برات دعا میکنم 

من دوماه پشت سرهم اینوفولیک مصرف کردم درسته گرونه ولی خب چاره ای نیس بعد دوماه رفتم دکتر گف از روز سوم کلومیفن روزی دوتا مصرف کن تا ۵ روز روز ۷ و۸ یا ۶ و۷ پریودم امپول پی دی هوموگ زدم بعد روز ۱۲ رفتم سونو ۳ تا فولیکول داشتم ۱۷ ،۲۱،۲۳ امپول ارادسازی اینا نزد گف نیاز نیس یک روز درمیان نزدیکی داشتم بعد موعد بیبی زدم مثبت شد در عین نباوری بنظر منم توهم اینکارارو کن جواب میگیری حتما

عزیزدلم از ته دل برات دعا میکنم  من دوماه پشت سرهم اینوفولیک مصرف کردم درسته گرونه ولی خب چاره ...

خب ماکاویت و متفورمینم کار اینوفولیک رو میکنن تقریبا

منم این ماه بهم دارو میده ببینم چی میشه

دعا کن منم دوقلو بشه🤩🤩😂😂😂

عزیزم تو این روزا واسم دعا کن که باردار بشم چون واقعا تو شرایطی هستم که همه همه همه دارن میگن بچه بیار چون نیازه

خیلی سربسته بهت بگم دو نفر از خانواده ام رو تو کرونا از دست دادم😔

خب ماکاویت و متفورمینم کار اینوفولیک رو میکنن تقریبا منم این ماه بهم دارو میده ببینم چی میشه دعا ک ...

ان شالله بحق این روزا خدا نی نی سالمی برات بده میدونم حرف بقیه خیلی اعصاب ادمو خراب میکنه ولی امیدتو از دست نده

ای وای خدا بهت صبر بده خیلییی سخته 🖤😣

ان شالله بحق این روزا خدا نی نی سالمی برات بده میدونم حرف بقیه خیلی اعصاب ادمو خراب میکنه ولی امیدتو ...

ممنون عزیزم 

اره شرایط اصلا خوبی ندارم

راستی تو لاغر شدی با اینوفولیک؟

من خیلی لاغرم کرده متفورمین

بعد اینکه استرس نداشتی اون ماه؟

ممنون عزیزم  اره شرایط اصلا خوبی ندارم راستی تو لاغر شدی با اینوفولیک؟ من خیلی لاغرم کرده مت ...

با اینوفولیک لاغر نشدم ولی متفورمین لاغر میکنه

شاید باورت نشه من این ماهی ک باردار شدم اصلا انتظار نداشتم ن علائمی ن چیزی استرسم نداشتم

اره من استفاده میکنم پودر اینوفولیک

سلام شما چطور باردار شدی؟