2737
2734
عنوان

اونایی که خیلی خیال پردازی میکنن بیان😱😱😱😱😱

| مشاهده متن کامل بحث + 452 بازدید | 32 پست
اول اینکه چرندیات حرفای توعه. دوما اینکه چیزی نمیدونی حرف مفت نزن سوما اینکه خودم پنج ساله دارم و ...

حرفات درست بود اسی 

به یاد شهدا صلوات.😇میشه برای حاجتم دعا کنی؟منم برای حاجتت دعا میکنم 🙂💞Take me home where i belong 💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه خیال پردازی میکنن عادیع

اول اینکه پست رو کامل بخون

دوما اینکه وقتی پست رو بخونی،میبینی که نوشتم با خیال پردازی معمولی فرق داره و طرف رو منزوی و از اجتماع دور میکنه.

مسلما شما این بیماری رو ندارید و درک نمیکنید که در مورد چی حرف میزنم

2728
اول اینکه پست رو کامل بخون دوما اینکه وقتی پست رو بخونی،میبینی که نوشتم با خیال پردازی معمولی فرق د ...

اسی جان چی کار کنیم 

گاهی می گم باید برم زیر نظر روانپزشک 

اما ... به دلایلی نمی تونم 

من اصن تعجب میکنم به واکنشا نسبت ب این تاپیک  😑

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
عقیده  فکر  افکار اگه خودت اینجوری بودی حتما بهت بر میخورد  من خودم ۱۲ سالِ درگیر ...

مثل اینکه معنای لغوی عقده رو نمیدونی.عقده یعنی اینکه چیزی رو دوست داشته باشی ،و نداشته باشیش و همیشه حسرتش رو داشته باشی.بهش میگن عقده شدن یه چیز توی روان و افکار اون ادم.

عقیده و افکار،نوع فکر اون ادم و ذهنشو بیان میکنه و مناسب تعریف بالا نیست.

زدن این تاپیک برای من چه سودی داره که بخوام الکی بگم این بیماری رو دارم و این همه مطلب دقیق درموردش بگم؟

2740
اول اینکه چرندیات حرفای توعه. دوما اینکه چیزی نمیدونی حرف مفت نزن سوما اینکه خودم پنج ساله دارم و ...

شما خیلی بیخود میکنی وقتی مدرک نداری  میای اطلاعات ناقص میدی و باعث میشی فکر کنن مریضن و کمبودی دارن گزارشتو میزنم دفعه اخرت باشه  بدون مدرک روانپزشکی بخوای همچین مطالب ناقصیو بداری

چرا تعجب؟

چون حقیقت بود و حرف حق تلخه 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
شما خیلی بیخود میکنی وقتی مدرک نداری  میای اطلاعات ناقص میدی و باعث میشی فکر کنن مریضن و کمبودی ...

واییی خدای من چه مجازاتی وایییی ترسیدم.به جهنم.انقدر گزارش بزن تا جونت دراد.

و اگه یخورده مغز داشتی،میتونی این بیماری روانی رو توی گوگل سرچ کنی تا هزاران رفرنس علمی با هزارن ازمایش برات بالا بیاد

منم خودمو با همسر اینده ام تصور میکنم واقعا عقده ای شدم دلم شوهر میخواست از نوع خوبش دلم برا خودم سو ...

بعید میدونم که خیال پردازی نابهنجار باشه

فکر میکنم خیال پردازی عادیه.

تو فقط چیزی که میخوای رو تصور میکنی

خیال پردازی نابهنجار عذاب اوره

بعید میدونم که خیال پردازی نابهنجار باشه فکر میکنم خیال پردازی عادیه. تو فقط چیزی که میخوای رو تصو ...

من بیکار میشم با موقع هایی که استرس دارم اینجور میشم ولی چیزایی که اتفاق افتاده بیشتر یعنی من مریضم