2737
2734
عنوان

خانومای اقدامی بیاین عکس +این یعنی چی

| مشاهده متن کامل بحث + 365 بازدید | 50 پست

منم نظرم همینه توروخدا عجله نکنید برای بچه دار شدن مخصوصا اونا که اصرار به دومی دارن همچنین اولی خوب ی سال هم صبر کنید استرس این ویروس والا بدتر از خودش هس خودتونو نابود نکنید😍💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
واای من چه کنم باردارم.توروخدا دعام کنید همش میترسم.همه دوروبریام گرفتن

عزیزم انشالله بچت سالم بیاد بغلت 

خودتم تنت سالم باشه 

خیییلییی مراقبت کن اصلا هم ازخونه بیرون نرو به خانوادتم بگو بخاطر تو هم که شده مراقب باشن

دختر نازم بر اثر مریضی فوت شد😭و من شدم یه مادر داغ دار💔 واسم نی نی بعدیم سالم باشه خاهش میکنم فقط یه دونه صلوات واسم بفرستین همین 😭💔🙏
منم نظرم همینه توروخدا عجله نکنید برای بچه دار شدن مخصوصا اونا که اصرار به دومی دارن همچنین اولی خوب ...

آخه من بچمو از دست دادم خیلی میخام جای خالی بچم پر بشه داغ دلم تسکین بشه😢😢

دختر نازم بر اثر مریضی فوت شد😭و من شدم یه مادر داغ دار💔 واسم نی نی بعدیم سالم باشه خاهش میکنم فقط یه دونه صلوات واسم بفرستین همین 😭💔🙏
2738
عزیزم انشالله بچت سالم بیاد بغلت  خودتم تنت سالم باشه  خیییلییی مراقبت کن اصلا هم ازخونه ...

فدات گلم.شوهرم ازهمه بدتره.اصلا رعایت نمیکنه

خدابخشنده اس..........میبخشه......(خودت پارش کن.)
بنظر منم ریسکه ولی خب چون یه سال اقداممو نشده میترسم خیلیم عقب بندازم دیگه سعی میکنم مواظب باشم اگر ...

عزیزم انشالله 

هیچ اتفاقی واسه هیچکدوممون نیافته منم اطرافیان همه گرفتن فقط منو شوهرم نگرفتیم چون خیلی مراقبیم😢

فدات گلم.شوهرم ازهمه بدتره.اصلا رعایت نمیکنه

خیلی بده بهش هی از این بگو که زن بارداراگه خدایی نکرده بگیره واسه خودشو بچش چه خطر یه حواسشو جمع کنه بخاطر شما ها

آخه من بچمو از دست دادم خیلی میخام جای خالی بچم پر بشه داغ دلم تسکین بشه😢😢

عزیزدلم الهی بگردم😔🥺...چند وقتشون بود ...الهی تو بهترین زمان جای فرشته ات پر بشه گلم الان شما استرس هم شرایط نبودن فرزندت رو داری هم استرس این بیماری ممکنه بدتر اذیت بشی گل یکم خودتو از نظر روحی سامان بده تا انشالا واکسن میگن تا زمستون همه میزنن با خیال راحت برو برای استقبال و اقدام از فرزندت...انشالا خدا به دلت ارامش ببخشه گل من💓💓💓🤲🤲🤲🤲

من که شاغلم روزی با هزار نفرسرو کله میزنم چکار کنم تو اقدامم

خیلی مراقب باش ماسک و دستکشم یادت نره اصلا 😢😢

خدا حفظت کنه😩

2706