2733
2739

وام میدن؟

پس چرا شوهرم رفت بانک تجارت میگفت هنوز چیزی مشخص نیست؟

تی تی:شکوفه                                                         غم میونِ دو تا چشمونِ قشنگت؛لونه کرده....شب توو موهای سیاهت؛خونه کرده....دوتا چشمونِ سیاهت؛مثل شب های منه....سیاهی های دو چشمت؛مثل غم های منه....سیدم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میگه کد ملی در نظر توثیق یافت نشد

بهترین کار هم اینه اول بدونی ارزش سهامت چنده پنجاه درصدش وام میدن فروشگاههای مخصوص داره پولو هم نمیتونی برداری فقط تا حد معین خرید کنی .فعلا شرایطش اینه شاید تغییر کنه

حساب دارم سجامم ثبت نام کردم سهامم که دارم نفروختم

ساید هنوز دستو العمل قطعی نیومده اخه تازمانی که به بانک اعلام کنن یه کم زمانبره.البته شاید. اینا که گفتم شرایطی بود که خودشون اعلام کردن

بهترین کار هم اینه اول بدونی ارزش سهامت چنده پنجاه درصدش وام میدن فروشگاههای مخصوص داره پولو هم نمیت ...

وامم ۱میلیونی از همچی خبر دارم و شرایط و.... ولی میگه کد ملی توثیق نشد اینجارو نمیدونم چیکار کنم شما گرفتین یا اشنا کسی هست گرفته باشه

2740
 وامم ۱میلیونی از همچی خبر دارم و شرایط و.... ولی میگه کد ملی توثیق نشد اینجارو نمیدونم چیکار ک ...

من هنوز نگرفتم اخه اینجوری که معلومه بخاطر کرونا میخان شرایطو تغییر بدن فعلا گفتم اقدامی نکنم چون احتمال تغییراتش زیاده

من هنوز نگرفتم اخه اینجوری که معلومه بخاطر کرونا میخان شرایطو تغییر بدن فعلا گفتم اقدامی نکنم چون اح ...

نه بابا این دولت چیزیرو تغیر نمیده خراب تر هم میکنه

نه بابا این دولت چیزیرو تغیر نمیده خراب تر هم میکنه

چن شب قبل تلویزیون گفت شرایط وام همینه فعلا. و گفت منتظریم ببینینیم شرایط را تغییر میدن یا نه و گفت در اولین فرصت اطلاع رسانی میکنیم.البته بخاطر شرایط کرونا احتمالش زیاده

2706