2737
2734
عنوان

درمان ورم شدید و طولانی مدت معده

| مشاهده متن کامل بحث + 10073 بازدید | 81 پست
عزیزم من چندین بار ازمایش خون دادم اونم ب درخواست خودم ازمایشات روتین و ازمایشات خیلی تخصصی دوبارهم ...

بازخداروشکر چیز خاصی نیست...بعد یه سوال داشتم شما تواین سه بارسونوگرافی دادین هرسه بارجوابشون یکی بود...منم سونو دادن اوکی بود فقد میخام بدونم بنظرتون  احتمال اشتباه هست توسونو...مرسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله عزیزم من برای اطمینان جاهای مختلف سنو دادم و هربار هم ب فواصل زمانی چند ماه

پس دیگه احتیاجی نیست من سونوبدم البته منم تویکی ازکیلینیک های شخصی که خیلی هاتایید کردن رفتم.بعد الان من چندروز سردرد دارم احتمالش هست ازمعده باشه چون ورم داره نفخ میکنه آزمایش دادم خون مدفوع ولی یه هفته طول میکشه جوابش بیاد.این سردردها ممکن از ورم معدم باشه...

پس دیگه احتیاجی نیست من سونوبدم البته منم تویکی ازکیلینیک های شخصی که خیلی هاتایید کردن رفتم.بعد الا ...

بزن گوگل ببین من سردرد ندارم برای ورم اما گاهی حتی دست و رگ گردنم درد میگیره

من الان باردارم هفته بعد زایمان دارم دوباره میخوام پیگیر شم چون خسته شدم از این درد

شربت الومینیوم ام جی اس رو امتحان کن 

2731
بزن گوگل ببین من سردرد ندارم برای ورم اما گاهی حتی دست و رگ گردنم درد میگیره من الان باردارم هفت ...

بسلامتی...باشه منم چندمدل قرص دکترنوشته یکم بهترشدم ولی نه زیاد ۲۰ درصد.جواب آزمایشم بیاد میفهمم مشگل چیه.به هرحال ممنون وقت گزاشتین

جواب ازمایشو گرفتی اینجا تگم کن بهم بگو

سلام خوبی شما یمدت نبودم کلا جواب آزمایش میکروب معده بود اون بعد سه ماه دارو خوردن درست شد...بعد یه ماه پیش باز دوباره مشگل معده پیداکردم چندبار داخلی دکتر رفتم جواب نگرفتم امروز رفتم متخصص کرج خانم نداشایگان اتدوسکوپی گفتم انجام بده که مشخص شد رفلاکس والتهاب معده دارم ...دارو نوشت واسم خیلی درد داره آتدوسکوپی چون من خاستم بیهوشم نکنه باهمون سر کننده آتدوسکوپی کردن