2737
2734
عنوان

کی گفته این چرندیاتو

| مشاهده متن کامل بحث + 1263 بازدید | 104 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مامانم هميشه ميگه سبزه هاتودل برووبانمكن سفيدا شيت(معنى شيت به فارسى نميدونم چيه تركاميفهمن چى ميگم) ...

شیت یعنی عین ماستن یا عینهو شیربرنجن

درخواست دوستی ممنوع🙏🙏 خدایا شکر واسه چیزایی که دادی و قراره بدی بهم...///شکرت شکرت شکرت شکرت
2738
اها ۱۸ سالته.ببین عزیزم تا تو ی موقعیتی قرار نگرفتی درموردش نمیتونی از دور نظر بدی.خوبه ک مثبت اندیش ...

زشت و زیبا

جالبه این کلمات

چرا باید یه سریا یا یه سری مشخصه ها رو زشت ببینیم؟

چرا نباید از چشممون زیبا باشه؟

کی تعیین میکنه پوست ترک خورده زشته؟ مگه همین منو شما تعیین نکردیم؟ چرا آخه باید اینقد بی رحم باشیم نسبت به خودمون و بقیه

واقعا ولی اونقدر باید قوی بود که اهمیت نداد اون طرفم کمبود داره اگه بخواد کسی رو مسخره کنه و صد در ...

نمیاد عزیزم هیچیشون نمیشه من اعتماد به نفسمو شوهرم گرفته ازم 6ساله به خدا یه عکس ازخودم توگوشیم ندارم من که حلال نمیکنم قدم 160وزن حدودن75البته الان باردارم بیشترم پوستم سفیده چشمام رنگی بدنم کم مو موهام خرمایی طلایی خدا به اندازه خودم بهم زیبایی داده ولی الان 6ساله توآینه انقدر رو خودم عیب گذاشتم که از خودم حالم بهم میخوره دیگه زیبایی هامم به چشمم نمیاد 

💓دوست خوبم امضامودیدی برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستید💓
نمیاد عزیزم هیچیشون نمیشه من اعتماد به نفسمو شوهرم گرفته ازم 6ساله به خدا یه عکس ازخودم توگوشیم ندار ...

الهی🥺 چطور همچین ادمی رو تحمل میکنی

این ویژگی هایی که گفتی خیلی زیبایی

خدا حفظشون کنه چه همسر خوبی

آره ، فدای محبت تون ، خدا عزیزان شما رو هم حفظ کنه😍

حیـوانات دوستان خوبی هستند ؛ آنها هیچ سؤالی نمیپرسند و هیچ انتقادی ندارند.  جورج الیوت - داستان عشق آقای گیلفیل ☀  حضرت مادر جانم ، پوشیه ام و حجابم هدیه ی ِ مسلمانی ِ شیعه ی شماست ، گره میزنم بندش را خالصانه  ، قربة إلی الله ، هدیه به حضرت بقیة الله (عج) ☀   امروز اگرچه دست ما از حضرت علی (علیه السّلام) خالیست ، اما فرزند خلف او  سید علی(حفظه الله) هست هنوز ، شمشیرش همان برندگی ذوالفقار را دارد و اعتمادش به خدا  تضمین کننده پیروزی نزدیک ما و گرفتن #انتقام_سخت خواهد بود  ✊  اگر رهبر حسینی ما در این زمان به ما بگوید آماده باشید ، به او میگوییم : ای سید و امام ما ، به خدا سوگند اگر همه ما کشته شویم و اگر بدانیم که کشته می شویم ، سپس سوزانده میشویم ، سپس در هوا پراکنده می شویم سپس زنده خواهیم شد و این مسیر هزار بار دیگر تکرار می شود ، ای فرزند حسین علیه السلام ، تو را تنها نخواهیم گذاشت. « سید حسن نصرالله » ✊ مرگ بر آمریکا   مرگ بر اسرائیل   مرگ بر انگلیس   مرگ بر آل سعود   مرگ بر منافقین و کفار   مرگ بر ضد ولایت فقیه ✊  اللهم احفظ قائدنا و حبیب قلوبنا و نور اعیننا نائب المهدی امامنا الخامنه ای حتی یصل فرج مولانا المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف 💟 
الهی🥺 چطور همچین ادمی رو تحمل میکنی این ویژگی هایی که گفتی خیلی زیبایی

تاحالا بهم نگفته تو ایراد داری یه مدت که معتاد فیلمای...... بود بعدازاون متوجه توجهش به زنای توخیابون مخصوصا اونایی بازن شدم خودم به خودم میگم نکنه من بدم چاقم زشتم 6ساله روانی شدم 6ساله پیر شدم ترک های شکمم و میبینم حالم بهم میخوره کاری کرده خودمو دوست ندارم اصلا

پشتوانه ندارم دوتاهم بچه دارم چون مادرم مادر دوتا دختر میترسم برم ولشون کنم

💓دوست خوبم امضامودیدی برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستید💓
2706