2752
2734
عنوان

60 روز انتظار....

| مشاهده متن کامل بحث + 1292 بازدید | 20 پست
عزیزم چرا آمپول پروژسترن یا قرصشو مصرف نمیکنی که پریود بشی ؟

تمام راههای گیاهی خیلی زمان میبره ولی پروژسترون رو که خوردی یا زدی حداکثدر تا یک هفته بعدش پریود میشی.

اولین باره پریودت عقب افتاده یا همیشه همینطوره ؟

آخه منم بدون دارو پریود نمیشم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماما مژده پیازدرمانی برای تنظیم پریود و رشد فولیکول موثره .از اولین روز پریودت هر روز یک عدد پیاز سفید که پوسته ی نارنجی رنگ داره رو بشور و به همراه پوسته اش داخل یک قوری بنداز و یک لیوان آب بریز روش به مدت 10 دقیقه که جوشید. آبشو بریز داخل یک لیوان و وقتی ولرم شد به مدت 14 روز مصرف کن .یک هفته بینش وقفه بنداز بعد دوباره 14 روز بعدش به همین روش آب پیاز رو بخور .
شکوفه بهاری من هم28شهریور پریود شدم دیگه نشدم دوست نداشتم امپول بزنم.......از26اذر این ها رو انجام دادم و4 دی پری شدم......من سابقه اینقدر عقب افتادنو نداشتم....

1.ورزش کردم2.روزی 1دونه متفورمین خوردم{اولش اسهال گرفتم ولی بعد1هفته خوب شد /باغذا بخور}3.سبزی وکاهو خیلی خوردم4.قرص اهن مصرف کردم5.اب پیاز را15 روز خوردم6.سیاهدانه با عسل برای من معجزه کرد7.اجیل/دارچین /خرماوارده/فلفل سیاه/کنجد/رازیانه/ زیره روزانه مصرف میکردم{وقتی در طول روز گرسنم میشد بجای هله هوله می خوردم}8.هصلا چیزهای سرد مثل چای وماست نخوردم

امیدوارم کمکت کرده باشم
...یا طبیب من لا طبیب له...
2731
راستی یادم رفت که بگم 36 روز4بار دم کرده پونه وزیره ودارچینخوردم

اب هویجم خیلی خوردم اگه ابمیوه گیر هم نداری چند تاتا هویج وبجوشون اب حاصلشو بخور وتو غذات هم ادویه زیاد بزن عزیزم
...یا طبیب من لا طبیب له...