2737
2739
واسه شما چی زده؟

واسه من پسر زده ولی خودم فک میکنم دختره یک خرداد به بعد میرم انومالی توی ان تی که جنسیتو نگف منم نپرسیدم

دخترگلم 1400/8/2ساعت23:55به دنیااومد تواون لحظه براسبزشدن دامن همه منتظرادعاکردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسه من پسر زده ولی خودم فک میکنم دختره یک خرداد به بعد میرم انومالی توی ان تی که جنسیتو نگف منم نپر ...

بچه اولتونه؟ انشا ٕ الله اول سالم بعد جنسیت دلخواهت باشع

خدایا شکرت🖤
بچه اولتونه؟ انشا ٕ الله اول سالم بعد جنسیت دلخواهت باشع

بله بچه اولمه من ازخدا دختر خواستم چون بچه دارنمیشدیم معجزه بود واقعا بارداریم فک کن باهفت ملیون اسپرم تحرک کم وشکل مشکل دار ومشکل مورفولوژی باردارشدم درست15بهمن دکتربه ازمایشای شوهرم گفت طبیعی بچه دارنمیشه 29بهمن بی بی چکم مثبت شدش هفت ساله ازدواج کردیم

دخترگلم 1400/8/2ساعت23:55به دنیااومد تواون لحظه براسبزشدن دامن همه منتظرادعاکردم
2731
بله بچه اولمه من ازخدا دختر خواستم چون بچه دارنمیشدیم معجزه بود واقعا بارداریم فک کن باهفت ملیون اسپ ...

ای جانم 😍 خدا ببخشه برات . وقتی دنیا بیاد میبینی چقدر خوشبخت شدی واسه دنیا آمدنش خصوصا که اومدنش معجزه ی خداست. الان پسرم بغلمه ۴۷ روزشه دعا میکنیم سالم و سلامت بیاد بغلت ❤️

خدایا شکرت🖤
ای جانم 😍 خدا ببخشه برات . وقتی دنیا بیاد میبینی چقدر خوشبخت شدی واسه دنیا آمدنش خصوصا که اومدنش مع ...

مرسی عزیزدلم با پسرکوچولو ت برام دعاکن که مال منم سالم بیاد بغلم الهی همیشه سایه تو ن بالا سرش باشه همیشه ،اره همش روزای دنیااومدنشو تصورمیکنم فکرکنم اگه بغلش کنم دیگه ارزویی نخواهم داشت

مرسی عزیزدلم با پسرکوچولو ت برام دعاکن که مال منم سالم بیاد بغلم الهی همیشه سایه تو ن بالا سرش باشه ...

مرسی عزیزم به همچنین 💕 وقتی دنیا بیاد میشه همه دنیات.واقعا مادر شدن یه حسیه که نمیشه توصیف کرد.چشم لایق باشم دعات میکنم

خدایا شکرت🖤
مرسی عزیزم به همچنین 💕 وقتی دنیا بیاد میشه همه دنیات.واقعا مادر شدن یه حسیه که نمیشه توصیف کرد.چشم ...

فدای مهربونیت خواهری

2738