2737
2739
عنوان

دو قلو باردارم

| مشاهده متن کامل بحث + 3617 بازدید | 171 پست

اسییییی خدایی دروغ گفتی؟؟؟؟

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوست من بعد از ۶ سال انتظار نوبت ivf داشت تمام داروهاشو مصرف کرد روزی ک خاست بره اتاق عمل یه مشکل بر ...

انشالله ممنونم

دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست.... میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستین . برام دعا کنید خدا مشکلاتمونو حل کنه همه زندگیمون بهم ریخته 
2731

سلام عزیزم خوب هستین.ببخشید ک تو تاپیکتون همچین سوالی میپرسم لطفا کمکم کنید..

میخوام ازیه بجه کربه نگهداری کنم...گربه کثیفه؟؟ممکنه الودگی انتقال کنع.اگ داخل خونه نگهش دارم نمیوفته روتلویزیون واینا

پشت‌من‌جزسایه‌سیاه‌خودم‌هیچکس‌نبود!

اسی شما دامپزشکین🥺😍

میشه ی سوال ازتون بپرسم؟ 

ما کار کردیم خریدیم تو ناز کردی خریدن فرق داریم خب😉 دنیا 2 مشکل بزرگ داره.شک زیاد باهوش ها و اعتماد به نفس زیاد احمق ها!https://harfeto.timefriend.net/17104628507498
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز