2737
2734

پوستم چربه گاهی اوقات به مدت یک هفته هرروز یک بار خاک رس میزنم خیللیی روسن میکنه موستمو جوشامو کامل میبره

ابم زیاد ک بخورم میبینم چقد باطراوت میشه

روشور هم بدک نیس

همیناخیلی دوس دارم من ک ماهی یبار تنجام میدم ولی🤣دوست دادم موهای صورتمو ازبین ببرم ولی اصلاح بابند یا باشمع جوش میارم راه 

گفت حاجی عاشق الله ک بشی دیگ هیچ گناهی بت حال نمیده..چ زیبا گفت..به قران خیلی سالِ دارم تاپیکای لطفا منو ب عنوان دوستی قدیمی بین خودتون قبول کنید😉😊

هم ندارم

شماهم بگین لطفا😍

گفت حاجی عاشق الله ک بشی دیگ هیچ گناهی بت حال نمیده..چ زیبا گفت..به قران خیلی سالِ دارم تاپیکای لطفا منو ب عنوان دوستی قدیمی بین خودتون قبول کنید😉😊

من مشاورپوست شرکتم

روزی دوبارفیس واش بعدفیس واش صبح تونیک  ابرسان گرم روز و شب .ضدافتاب حتی توخونه.ماسک هم ماسگ گچی خاک رس یکباردرهفته چون پوستم خشکه ماسک انارم هفته بعدش ب ترتیب

رنگ ولایتhaircolorist

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرشب گلاب و بخاطر جوشام پماد زینک

من تاوقتی نتونم غذارودانلودکنم، تحت تاثیرتکنولوژی قرارنمیگیرم  روسنگ قبرم بنویسین: ازحرص حرفایی ک میتونست وسط دعوابزنه ولی نزد، بعدایادش اومد مرد  خوابالوبودن جـــزئی ازشخصیــت منـــه #دختــــرخاصــــــه__چون خـــداخواستـه@aftabb_gardoonلینک کانالمه عضوشید
2731
من مشاورپوست شرکتم روزی دوبارفیس واش بعدفیس واش صبح تونیک  ابرسان گرم روز و شب .ضدافتاب حتی تو ...

من پوستم چربه و منافذم بازه

میشه بگین چیا استفاده کنم خوبه؟

سلام (-:
من پوستم چربه و منافذم بازه میشه بگین چیا استفاده کنم خوبه؟

برای کنترل چربی ماماسک گچی خاک رس میدیم کاهنده وکنترل چربی

برای منافذ حتمابایدصورتتوبافیس واش چرب بشوری صبح و شب بعدش باتونیک پاک کنی تامنافذات ازالودگی پاک شه هفته ای  وبارم بلک ماسک یاهمون ماسک گربن این روندوبایدادامه بدی پاکسازی شه بمروربسته میشه

من پیچم محصولاتم باتاییدیه هست و اصل قیمتم مناسب دوسداشتی ببین

Farzanekarimoghli

رنگ ولایتhaircolorist

من صابون فلویو صابون تریاک کرم شب ژل ضد جوش ماسک ذغال ماسک الورا وخیار گاهی خیلی کم شمع وگاهی زردچوبه و عسل خیلی کم رشول بیرونم میرم ضد افتاب میزنم باید ی ضد افتاب قیمت متوسط بگیرم واسه خونه هم بزنم خرجم زیاده نمیرسم😕

واکنش منفی یا مثبت ب اسم کاربریم نشان شعور شماست.ریپلای های ادما  رو من  میخونم پس اگه جنست ادمه ریپ کن منم صدر صد اگه بودی جواب میدم اگر ندادم شک کن ب خودت