2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به هر حال به ما چه......هر کی عاشق یکی میشه و باهاش ازدواج میکنه...اگه ازدواج مارم ایقدر خبری کنن همه میشینن میخندن هر چندم به خال خودمون خیلی آپولو هوا کرده باشیم...
خدایا...خدایا دوست دارم
قبلا گونل(gunel) خواننده ی آذربایجانی نامزد رضا ضراب بوده که با اون به هم میزنه و با ابرو ازدواج میکنه,ابرو ام بیچاره چند وقت بوده تو کف یه مرد خیلی پولدار و با کلاس ترک بوده پسره ام چند وقت باهاش بوده ابروام کلی اصرار داشته که ازدواج کنن ولی پسره در کمال ناباوری ابرو رو میزاره تو کف و ابرو هم وقتی به کل از اون نا امید میشه با رضا ضراب ازدواج می کنه ,به نظر من که رضا ضراب خیلی بد سلیقست دخترای ایرانی کجا دخترای ترک ترکیه کجا ,خود مرداشون از دست زناشون شاکین, ,اکثرا دوست دارن زن ایرانی بگیرن حالا نمی دونم این ضراب چرا رفته زنه ترکیه ای گرفته اونم از نوع خوانندش ,هههههه حتما دوست داشته دیگه,اصلا به ما چه ایشالا که خوشبخت بشن
نه ترکیه ای ها که مثل ما ایرانی ها اهل خاله زنک و حرفای در گوشی نیستن ولی خداییش زن 36 ساله اخه یه پسر اینا چه اینده ای میشه پیش بینی کرد
بی خیال خوشبخت باشن ایشالا پای عقدی که هم بستن بمونن دلزده نشن چون بدجور تو چشمن
مهنوش عاشق این اواتارام که گذاشتی
برای آرامش زمین دعا کنیم.
نه ترکیه ای ها که مثل ما ایرانی ها اهل خاله زنک و حرفای در گوشی نیستن ولی خداییش زن 36 ساله اخه یه پسر اینا چه اینده ای میشه پیش بینی کرد
بی خیال خوشبخت باشن ایشالا پای عقدی که هم بستن بمونن دلزده نشن چون بدجور تو چشمن