2737
2739

ولی چرا اوزان (اسم واقعیش برکای اتش)باید عاشق جمره که بهش میخوره ۴۰ سال داشته باشه و چن سال ازش بزرگتره بشه یه بچه هم داره جمره😐...

لطفا کسی توضیح نده داستانشو اینکه چه اتفاقی میوفته نمیخوام لو بره مزش میره😄😂 

من قسمت پنج هستم تازه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من یه سیب ممنوعه نگاه میکردم ، که اینقدر الکی کشش دادن که بی خیالش شدم

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
یه سریال خوب ترکی بهم معرفی میکنید؟ من برگریزان رو دارم تموم میکنم پنح قسمتش مونده

عشق اجاره ای رو دیدی؟

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2740
اره  دیدم

داستان ما رو چی؟ بیزیم حکایت

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
ن اینو‌  ندیدم

حرف نداره،دو فصله،خونوادگیه

یه سریال خوب ترکی بهم معرفی میکنید؟ من برگریزان رو دارم تموم میکنم پنح قسمتش مونده

عشق اجاره ای. گودال. جریمه سلطان _ خرم سلطان _ کوزی گونی_ روزگارانی در چوکوروا 

عشق اجاره ای طنزه.