2733
2734
به نظرم شما همین که نیاین سایت خانم ها وکمک نخواین بزرگترین لطف به خانومته...و دلم براش میسوزه که هم ...

چه ربطی داره اخه ،مگه من اومدم اینجا برا دختر بازی 

منطق و انسانیت دو عنصر گمشده روزگار 
چرا تو رو ن ترکوندن  مردک خیانت کار

بله منم گفتم چقد پست و دورغگو میگه من کی خیانت کردم😆😆😆

همسرم گفته با تو خوشبخت ترینم مگ میشه خوشحال نباشم اخه فدایت بشوم من ک برای این میهن و ناموس مردم تمام تلاشت را میکنی 🥰🥰🥰🥰

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

انگار نا محرم وارد حمام عمومی زنونه شده بهش حمله می کنید اینجا سایت عمومیه نمیفهمم مشکلش کجاس و شماها چتونه که انقدر مایل به جدایی طلبی از مردا هستید حتی تو فضای مجازی 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
ولش کن کلا این یارو مشکل داره.مردی ک تو نینی سایت باشه مرد نیست  تازه تو یکی از تاپیک اش زده م ...

اوه اوه اوه

خداجونم بابت همه اتفاق های خوب زندگیم ازت ممنونم،هر روز داره زندگیم بهتر  و بهتر میشه ومن شادتر و خوشحال تر ، خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت

همسرتون میدونن شما اکنون این وقت روز در نی نی سایت به سر می‌برید؟؟؟

یک انسان تا زمانی که مادر دارد فقیر نیست.. (آبراهام_لینکلن)       قلبم ارومیه❤️💛                                                  
2738
شما قشنگگگ قبل اینکه خانومت بیاد یه میز شام یا ناهار عاشقونهه و رمانتیییک با غذا و دسر و شمع و ... ا ...

منظورتون از ادامه داشتان چیه ؟؟

منطق و انسانیت دو عنصر گمشده روزگار 

چه همسر بادرک و شعوری داره خانومتون 😊خوشحالم همسرتون رو درک میکنین

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
منظورتون از ادامه داشتان چیه ؟؟

بین این همه سفارش و نکته، فقط ادامه ی داستان چشم شمارو گرفت؟؟ 

یک انسان تا زمانی که مادر دارد فقیر نیست.. (آبراهام_لینکلن)       قلبم ارومیه❤️💛                                                  
2706