2737
2739

واسه حفظ ارامش در زندگیم و حفظ آبروم🙏

اجرتون با امام حسین🤲

بَرایِ کَشفِ اُقیانوسِ جَدید بایَد جُرعَتِ تَرکِ ساحِل را داشتِه باشی این دُنیا دُنیایِ تَغییر اَست نَه تَقدیر!🧚🏻‍♂️🦋💙                                            

من خوندم عزیزم برام دعا کن خیلیر

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من خوندم

حاجت روا بشی🙏

بَرایِ کَشفِ اُقیانوسِ جَدید بایَد جُرعَتِ تَرکِ ساحِل را داشتِه باشی این دُنیا دُنیایِ تَغییر اَست نَه تَقدیر!🧚🏻‍♂️🦋💙                                            
خوندم براتون  انشالله زودی به آرامش برسید

حاجت روا بشی🙏

من دارم شیرمیدم به پسرم برات دعاکردم و آیت الکرسی خوندم

آخی عزیزم دورت بگردم ایشالله سالم باشید خودت و پسر گلت ایشالله حاجت روا بشی هرچی از خدا بخوای بهت بده🙏❤

2738
من خوندم عزیزم برام دعا کن خیلیر

چشم عزیزم انشالله حاجت روا بشی🙏

آخی عزیزم دورت بگردم ایشالله سالم باشید خودت و پسر گلت ایشالله حاجت روا بشی هرچی از خدا بخوای بهت بد ...

ممنون عزیزم برای منم دعا کن انشاالله به آبروی خانوم زهرا هیچ موقع آبروت نره

تونستی برای حاجت دلم صلوات بفرست🙏
ممنون عزیزم برای منم دعا کن انشاالله به آبروی خانوم زهرا هیچ موقع آبروت نره

مرسی ممنونم خواهر گلم❤🙏

هم آیه الکرسی میخونم هم اگر خدا قبول کنه سرنماز دعا میکنم براتون، ولی اگر خیلی نگرانید یک شهید آشنا رو مدنظر بیارید و ازش کمک بخواهید، اقوام، بستگان، حتی شهیدی که یک بنا یا کوچه و خیابون به نامشون هست...

من بارها کردم و جواب گرفتم عزیزجان

زمانی رو که در این وب سایت صرف تعاملات اجتماعی می کنم، زکات دانش و تجربه ای هست که در طول سال ها جمع آوری کردم و امیدوارم برای دیگران مفید باشه.        امیدوار هستم و توکلم به خداوند هست که صحبت نسنجیده ای نکنم که باعث آزرده شدن کسی بشه و اگر خدای نکرده چنین حرفی زدم، بدونید که هدفمند و آگاهانه نبوده و من رو به بزرگواری خودتون ببخشید.           لطفا اگر کامنت من برای شما مفید هست، برای ظهور حضرت صاحب الامر (عج)، شادی روح مادرم و مشکل بزرگی که در محل کارم دارم یک صلوات مرحمت بفرمایید.
هم آیه الکرسی میخونم هم اگر خدا قبول کنه سرنماز دعا میکنم براتون، ولی اگر خیلی نگرانید یک شهید آشنا ...

خیلی ممنون خواهرم انشالله حاجت روا بشید🙏