2737
2739
از اون حرفا بودا انسان از خاکه پس ماهم حرامیم😂

يه سرچ تو گوگل بزن😉

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مهر کم میخوردم 

اما باردار بودم خاک توسرم سفید آب میدیدم از خود بی خود میشدم .مثله عطر همیشه یکی باهام بود بو میکردم .انقدر بوشو دوست داشتم که میخواستم بندازم دهنم بخورم 😂😂😂😂😂😂😂

2731
از اون حرفا بودا انسان از خاکه پس ماهم حرامیم😂

همش این میاد تو ذهنم ما کجا از خاکیم اخه از باباها بوجود اومدیم ک

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
من مهر کم میخوردم  اما باردار بودم خاک توسرم سفید آب میدیدم از خود بی خود میشدم .مثله عطر همیش ...

منم اینجوری شدممم گاهی وقتا هوس بوی بارون میکنم-://از بوی سفید ابم خیلی خوشم میااااد مهرم ک فقط میخووورم

2740
گاز۰:/

😅

باشه فقط برا بچه مسلما ضرر داره 

چون مواد مغذی نداره 

الان تو باید بیشتر میوه و چیزای مقوی بخوری 

من الان سه ماهمه همششششش دلم آش میخواد با هندونه 

یعنی دو روزه کلا دارم آش میخورم 

خوردن مهر نماز 

من عاشق بودم و هستم حامله شدمم میخوردم کمی خونی هم ندارم بازم میخورم پسرمم خیلی دوس داره زیاد نمیدم هفته ای یبار میدم حال کنه🤣🤣🤣🤣

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪
تو ک خوبی من هر هفته یه دونه میخورم کامل دیگ مهر تو خونه نداریم

من تو جهزیه ام یه عالمه مهر داشتم همشو خوردم😂😂😂😂😂😂😂

بعدش گفتم همسرم دوباره خریده یدونه برداشتم برا مهمون 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪
من تو جهزیه ام یه عالمه مهر داشتم همشو خوردم😂😂😂😂😂😂😂 بعدش گفتم همسرم دوباره خریده یدونه برداش ...

منم همینطور مال جهیزیه تموم شده از کربلا اورده بودیم هم تموم شده

الان از این بزرگا مونده اونارم برا مهمونه 

الهی الحمدالله رب العالمین
2706