2733
2739
عنوان

عروس هلندی چه زمان صحبت میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 524 بازدید | 40 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی که بمیره فک نکنم حرف بزنن عروسا 

وا ..من عروسم حرف میزنه این کلمات رو بلده ..بدو .بیا .کجابودی .بوس بده ..قند ..اب بده ..کاوه ..نیلو ..دالی ..ماچالا .

کافیه برم تو اتاق و بیام تو پزیرایی میگه کجااابودی ..کلا هرکی از بیرون میاد میگه کجا بودی 

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
وا ..من عروسم حرف میزنه این کلمات رو بلده ..بدو .بیا .کجابودی .بوس بده ..قند ..اب بده ..کاوه ..نیلو ...

چی کار کردی که اینطور شده 

چند ساله داریش 

از کی باهاش کار کردی

اقایون درخواست ندن❌❌کسانی ک شخصیت ندارن ریپ نزنن❌❌کسانی ک هنوز تو بچگیشون موندن هم ریپ نزنن❌❌
2728
زمانی که آقا داماد بیاین 😂😂😂

اتفاقا جفت نباید داشته باشن وگرنه حرف نمیزنن 

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤

من پرندم ۶ ماهش که بود خودش یاد گرفت البته خیلی باهوشه راستی نره خودمم رامش کردم😅۴کلمه حرف میزنه 

میرقصه آواز میخونه سوت میزنه صدای جیرجیرک درمیاره میخنده تا سفره رو میبینه میاد غذا میخوره کنارمون😂عزیزم اینارو گفتم که بدونی عروس هلندیت اگه باهوش باشه بیشتر از اونی که فکرشو کنی یاد میگیره

چی کار کردی که اینطور شده  چند ساله داریش  از کی باهاش کار کردی

مدام باهاش حرف میزدم ..از دوماهگی دارمش الان یکسال و نیمه

من پرندم ۶ ماهش که بود خودش یاد گرفت البته خیلی باهوشه راستی نره خودمم رامش کردم😅۴کلمه حرف میزنه&nb ...

اره خیلی باهوشه خیلی

اقایون درخواست ندن❌❌کسانی ک شخصیت ندارن ریپ نزنن❌❌کسانی ک هنوز تو بچگیشون موندن هم ریپ نزنن❌❌
2740
مدام باهاش حرف میزدم ..از دوماهگی دارمش الان یکسال و نیمه

من الان چی کار باید انجام بدم🤕

باهاش تمرین کن مطمئن باش یاد میگیره  اگه نره

فروشنده گفت نره 

بالاشو میگیره رو دمش

کاکلشم روشنه  

ععزیزم  تو این سن سن یاد میگیره  از کجا مطمئن بشم ک نره

آره چرا یادگیری یه عروس بود دربو داغون بود واسه خالم اینا آوردن الان ترگل ورگله حرفم میزنه سوتم میزنه صدا دزدگیر درمیاره مثلا لباس عروس نر یکم پررنگ تر ممکنه باشه البته اینم به نژادش بستگی داره نرا درشت ترن عروسی ماده اکثرا جیغ و داد میکنن حرف نمیزنن خیلی چیزا هست باید دید از نزدیک تا بشه تشخیصش بدی

من الان چی کار باید انجام بدم🤕

از کلمه بدو شروع کن..هروقت میاد پیشت بهش بگو بدو بدو بدو بدو ..هی تکرار کن ..دوتا کلمه برا شروع خوبه .بدو و بیا ..بعد ک این دوتا رو یاد گرفت یه کلمه دیگه بهش اضافه کن ..

کلماتی مثه بدو .بیا .بوس بده ..اسمشو بگو ..اسم خودتو اگه راحته بگو ..بیا ..کجابودی ..اینا رو کم کم یادش بده