2733
2734
عنوان

پسرم ۳ سالشه کرونا گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 861 بازدید | 52 پست
عزیزم برو تست بده من و دخترم و شوهرم مریض شدیم دو بار هم تست دادیم منفی بود انفلانزا گرفتیم اول دختر ...

منم میگم شاید کرونا نباشه اخه من همین دردها را چند سال پیش هم میگرفتم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم برو تست بده من و دخترم و شوهرم مریض شدیم دو بار هم تست دادیم منفی بود انفلانزا گرفتیم اول دختر ...

ببخشید چقدر هزینه دادین برا تست 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
2728
ن  ن خودم ن پسرم تست ندادیم ولی دکتر گف ب احتمال زیاد کروناس

عزیزم منم پسرکوچیکم یه هفتع تب داشت شدید هیچ دارویی هم تبش و کم نمیکرد هیچی بعد یه هفته خوب شد پسر بزرگمم یه هفته تب و لرز داشت صداش هم کاملا گرفت اونم یه هفته بعد خوب شد دوستمم دخترش یه هفته تب لرز داشت یه مریضی بیشتر بچه های اطراف ما گرفتن ایشالا خوب میشه نترس

ببخشید چقدر هزینه دادین برا تست 

۳۵۰ 

امروز شوهرم توی پاتریس اگه تهرانید مرکز بهداشت بود مجانی تست میگرفت اونجا تست دوم داد

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
2740

[QUOTE=186507828]جایی رفتیدکروناگرفت؟؟[/QUOTE

ما نه

ولی یه خواهرم مثل اینکه از آسانسور آپارتمانشون گرفته و ما هم از اون گرفتیم 

البته این یه احتماله

هنوز نمیدونیم از کجا اومد

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
چرا پس اصفهان میگن 250

تهران من ۳۵۰ تست دادم

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
2706