2737
2739

لو نده بهش اطلاعات جمع ون 

از زیر زبونش حرف بکش😂

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 
تا دلت بخاد 😂

😅😅😅😅

وقتی می مانی و می بخشی فکر می‌کنند رفتن را بلد نیستی باید به آدم ها از دست دادن را متذکر شد .آدم ها همیشه نمی مانند یک جا در را باز می کنند و برای همیشه می روند....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره 😝😁

وایییی 😐😐😐

تایپیک هاشم خوندی

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 
2740

من رفتم زنداداشم شناسایی کردم کلی خرکیف شدم.. تازه اسممو تو نی نی سایت بهش گفتم که بدونه منم... من چه خواهرشوهر خفنی ام دیگه 😊😄

گاهی نمیشود که نمیشود...      گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود...
به به از امشب رصد خاموش تاپیک هاش و دونه دونه کامنت هاش و لایک هاش زیر نظرته ای ول 🤣🤣🤣

سلام نفس جون

مرسی بابت دلداری های دیشبت

واقعا داشتم میمردم❤️

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو
2706